Na zdjęciu Magda Mołek i Joanna Keszka, po lewej informacje o wydarzeniu.

Podcast "Rozważna i Erotyczna" dziennikarki Magdy Mołek oraz Trenerki Kreatywnego Seksu Joanny Keszki bił w ubiegłym roku rekordy popularności i okazał się najchętniej słuchaną audycją w aplikacji Empik Go. Autorki dyskutują w nim na tematy związane z kobiecą seksualnością i zmysłowością, przekazują rzetelną wiedzę i przekonują, że znajomość swojego ciała i jego potrzeb podnosi jakość życia w każdej sferze. Rozmowę wokół trwającej drugiej serii podcastu poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Magda Mołek - dziennikarka telewizyjna. Od 25 lat w rozmowach, które prowadzi z gośćmi w różnych programach, poszukuje odpowiedzi na najważniejsze pytania. Od niedawna prowadzi swój kanał na YouTube "W moim stylu". Kobiece sprawy leżą jej na sercu od zawsze, a kobieca seksualność jest, według niej, jedną z najważniejszych. Stąd pomysł na podcast w duecie z Joanną Keszką.

Joanna Keszka - Trenerka Kreatywnego Seksu, specjalistka w temacie kobiecej seksualności, edukatorka seksualna i autorka scenariuszy erotycznych. Ma na koncie poradniki i książki o seksie "Grzeczna to już byłam", "Potęga Zabawnego Seksu". Pisze o seksie z kobiecej perspektywy na portalu www.barbarella.pl. Prowadzi warsztaty i szkolenia w całej Polsce.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com