.

Jak przygotować się na właściwe wypełnienie obowiązków w zakresie raportowania TPR za 2020 r.

12.05.2021
10:00 11:00

Ceny transferowe nie schodzą z agendy Ministerstwa Finansów - nawet pomimo panującej pandemii COVID-19 budzą duże zainteresowanie organów podatkowych. Jednym z najważniejszych obecnie tematów jest raportowanie TPR, bowiem z końcem grudnia 2020 r. zostały opublikowane zmiany do rozporządzenia w sprawie informacji o cenach transferowych. W konsekwencji przekłada się to na aktualizację formularza TPR, który będzie obowiązywał już do raportowania za 2020 r.

W porównaniu z 2019 r., wprowadzone przez ustawodawcę zmiany spowodują konieczność wykazania w formularzu TPR jeszcze bardziej szczegółowych danych o podatniku i transakcjach realizowanych z podmiotami powiązanymi. Biorąc pod uwagę dotychczasowy stopień skomplikowania formularza TPR oraz nowe obowiązki, brak przygotowania lub fachowego wsparcia może skutkować niewłaściwym wypełnieniem obowiązków w zakresie raportowania TPR. Odpowiednie przygotowanie, a także pełna świadomość ryzyk wiążących się z raportowaniem TPR pozwoli w istotny sposób zabezpieczyć interesy Państwa firmy.

Zapraszamy na webinarium, podczas którego ekspertka kancelarii WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy - Natalia Kaczorowska przybliży naszym gościom zmiany w formularzu TPR i omówi m.in. zmiany rozszerzające zakres raportowanych informacji oraz możliwości ograniczania ryzyk wiążących się z raportowaniem TPR.

Szczegółową agendę szkolenia, informacje o trenerce oraz szczegóły organizacyjne znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.

Webinarium odbędzie się 12 maja w godzinach 10-11 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.
FORMULARZ REJESTRACYJNY

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Zaproszenie skierowane jest w szczególności do dyrektorów finansowych, głównych księgowych oraz menadżerów odpowiedzialnych za działy podatkowe i księgowe.

Mamy nadzieję, że tematyka szkolenia wyda się Państwu interesująca i będziemy mieli przyjemność Państwa gościć!