Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Kobieta siedzi na książkach z otwartym laptopem. Mężczyzna niesie ogromna monetę. Oboje coś mówią.

Spotkanie otwarte z NGO - woj. wielkopolskie: 19.05.2021, online

2021-05-19 ( środa )
17:00-20:00
WRK, ul. Bukowska 27/29, Poznań, online

Otwarte spotkanie dla przedstawicieli poznańskich stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych wolontariuszy i wolontariuszki z organizacjami obywatelskimi z województwa wielkopolskiego. Termin: 19.05.2021 r., godz. 17:00-20:00 na platformie zoom.

Od organizatora: "Osobom zgłoszonym przekazany będzie link do spotkania. Podczas spotkania podyskutujemy Jak radzić sobie w czasach kryzysu i mądrze wspierać organizacje pozarządowe i aktywność społeczną? Jak krajowa Rada Działalności Pożytku Publicznego działa na rzecz polepszenia sytuacji organizacji pozarządowych? Pokażemy jej kompetencje, skuteczność podejmowanych działań. Porozmawiamy o środkach unijnych na kolejnych 7 lat i odpowiemy na pytanie na ile aktywność organizacji pozarządowych w konsultacjach proponowanych dokumentów może mieć wpływ na dostępność środków, ich wielkość oraz obszary wsparcia. Omówimy udział organizacji w tworzeniu i realizacji Krajowego Planu Odbudowy i Umowy Partnerstwa z Unią Europejską. Opowiemy o sprawozdawczości w organizacjach pozarządowych i planowanych zmianach."

Organizatorzy wydarzenia: Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego w porozumieniu i współpracy z: Radą Działalności Pożytku Publicznego, Wspólnotą Roboczą Związków Organizacji Socjalnych, Ogólnopolską Federacją Organizacji Pozarządowych OFOP, Polską Radą Organizacji Młodzieżowych PROM, Konfederacją Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej KIPR.

Partnerzy regionalni: Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych, Wielkopolska Sieć Wolontariatu, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra - Warta, Fundacja FaniMani.

Rejestracja: https://wrk.org.pl/spotkanie-otwarte-z-ngo-woj-wielkopolskie/

Zobacz https://wrk.org.pl/spotkanie-otwarte-z-ngo-woj-wielkopolskie/