Na czarnym tle logo Blue Note Jazz Club.

Koncert premierowy płyty "Przyjaciele na 20-lecie klubu Blue Note"

2021-06-21 ( poniedziałek )
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

UWAGA! WAZNY KOMUNIKAT!!!!

Niestety, z powodu obowiązujących obostrzeń i limitów liczby widzów, koncert odbędzie się dwukrotnie. Oba koncerty odbędą się - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - w poniedziałek, 21 czerwca. Pierwszy o 18.00, drugi o 21.00.

Więcej informacji

Na dwupłytowym albumie znalazły się nagrania zarejestrowane w czasie klubowych koncertów, między innymi Sekstetu Jana "Ptaszyna" Wróblewskiego, The Cookers, Helen Sung, String Connection, Stanisława Soyki i Tria Wojciecha Karolaka, kwintetu Zbigniewa Namysłowskiego, E.S.T., Kevina Smitha II, Briana Charette'a i Melanie Scholtz, kwartetu Dariusa Brubecka i młodych poznańskich jazzmanów.

Są tam także dwa nagrania z wyjątkowego koncertu zarejestrowanego w klubie w listopadzie 2017, kiedy to na naszej scenie zagrali: jeden z najważniejszych współcześnie saksofonistów jazzowych - Vincent Herring, genialny perkusista - Eric Allen, mieszkający na stałe w Hiszpanii mistrz saksofonu Andrzej Olejniczak, mistrz fortepianu - Leszek Możdżer, jeden z najbardziej wziętych polskich kontrabasistów - Michał Barański, a także wschodząca gwiazda saksofonu - Maciej Kądziela.

Więcej informacji o wydarzeniu.

Bilety w cenach:

  • 105 zł - pierwsza pula WYPRZEDANE
  • 135 zł - druga pula
  • 105 zł - miejsca stojące

Bilety dostępne w: