Rysunek członków zespołu i nazwa.

Team X - koncert

2021-09-01 ( środa )
Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17, Poznań

Od grudnia ubiegłego roku członkowie drugiej edycji Team X dla zabawy tworzą własne piosenki w różnych stylach, które są publikowane na kanale Team X na Youtube.
Pierwszym klipem, promującym drugą edycję projektu, był utwór o nazwie "Siedem", który wygenerował ponad 20 mln wyświetleń. Olbrzymie zainteresowanie wzbudziła też piosenka "Adios", która ma już ponad 14 mln wyświetleń. Widzom najbardziej spodobały się utwory "Barwy" oraz "All in".
Członkowie drugiej edycji Teamu X uznali, że lato jest znakomitym czasem, żeby spotkać się z fanami i pobawić z nimi przy wszystkich piosenkach, które stworzyli. W ten sposób zrodził się pomysł na trasę "Siedem", na który będzie się składać siedem koncertów w siedmiu miastach.
Twórcy piosenek nie mogą się doczekać trasy. Wierzą, że koncerty dostarczą im wielu niezapomnianych wrażeń.
- Jestem strasznie podekscytowana, bo długo przygotowywaliśmy dla fanów tę trasę. Udało się! Będziemy mogli spotkać się z fanami, porozmawiać z nimi, a przede wszystkim zagrać dla nich nasze piosenki. Na pewno się nie zawiodą. To będzie wspaniałe przeżycie! - mówi Natalia Karczmarczyk, liderka drugiej edycji projektu Team X.

Koncerty odbędą się w dniach 30 sierpnia - 5 września w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Szczecinie. W każdym z wydarzeń będzie mogło uczestniczyć od 500 do 1000 osób.
Dla tych, którzy kupią bilety VIP przewidziane są gift-boxy - zestawy wyjątkowych i niepowtarzalnych gadżetów. Istnieje tez możliwość zakupienia biletów Meet & Greet, które zagwarantują fanom możliwość przybicia piątki i zrobienia wspólnych zdjęć z twórcami z Teamu X.
Członkami drugiej edycji Team X są Natalia Karczmarczyk (Natsu), Maciek Ejsmont (Sheo), Monika Kociołek, Karol Pieszko (Piechu), Julia Żugaj, Cezary Nykiel (Czaro), Patrycja Mołczanow oraz Krzysztof Lekstan (Leksiu).
Projekt Team X jest realizowany pod skrzydłami agencji influencer marketngu Spotlight, której udziałowcami są twórca internetowy Stuart Kluz-Burton, Wojciech Szaniawski (właściciel Arskom Group) oraz influencerka Weronika Bielik. Partnerem zarządzającym agencji jest Olivia Drost.

PRZEWIDYWANY HARMONOGRAM IMPREZY

  • 13:10 - Otwarcie bram dla klientów  VIP
  • 13:30 - 14:00 - SPOTKANIE VIP + sesja VIP
  • 14:10 - Otwarcie bram dla sesji M&G SET I
  • 14:30 - 16:00 - I sesja M&G z rozpiski poniżej
  • 16:10 - Otwarcie bram dla sesji M&G SET II
  • 16:30 - 18:00 - druga tura spotkań M&G z rozpiski poniżej
  • 18:30 - 19:00 - rozgrzewka przed koncertowa z  DJ
  • 19:00 - 20:00 - koncertTEAM X...

Bilety w cenach od 49,90 do 999 zł.

Bilety dostępne w: