Zdjęcia Artystów.

Koncert zespołu ATLVNTA

2021-09-02 ( czwartek )
Eco Village Plaża Wilda, ul. Piastowska 71, Poznań

ATLVNTA to nowe muzyczne wcielenie Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego. Nowa formacja i nowy materiał muzyczny powstały w 2020 roku. Jako Lilly Hates Roses dali się poznać fanom alternatywy, pojawiając się na najważniejszych polskich festiwalach oraz goszcząc na najpopularniejszych playlistach w serwisach cyfrowych. Bardzo szybko zaskarbili sobie również sympatię kluczowych dziennikarzy oraz uznanie wśród ludzi z branży.

Wystąpili także na wielu koncertach zagranicą, w tym na słynnym festiwalu SXSW w Austin w Teksasie.
Bazujące na elektronicznych beatach oraz soulowej energii nowe brzmienie ATLVNTY można określić mianem alternatywnego rapu i nowofalowego popu. Podszyte nihilistycznym leitmotivem teksty stanowią integralną część stylu zespołu i są zbiorem luźnych obserwacji codziennego życia, jego jasnych i mrocznych stron. Bez tematów tabu.
Estetyka oprawy wizualnej, zdjęć oraz teledysków jest subtelnym nawiązywaniem artystów do okresu wczesnych lat zerowych, jak sami mówią. Stawiamy ten czas i styl w nowym świetle, aktualnym pod względem produkcji oraz środków wyrazu, filtrujemy go przez nas samych.

Autorem pierwszego klipu jest Mac Adamczak, reżyser m.in. "Reksia" Margaret czy "Backstage'u" duetu PRO8L3M. Singiel "Umrzesz tak jak ja" to pierwszy zwiastun nowego albumu ATLVNTY, którego możemy się spodziewać w tym roku.

Wstęp wolny.