Na grafice logo Plaży Wilda.

Mariusz Kwaśniewski na żywo: QLHEAG i JKUL oraz Extraterrestial Dreamsucker

21.07.2022
19:00

Co dwa tygodnie poznański dziennikarz muzyczny, Mariusz Kwaśniewski zaprasza Was na spotkanie, w czasie którego będziecie mieli okazję nie tylko posłuchać świetnego koncertu, ale także prowadzonej na żywo rozmowy. Całość zostanie wyemitowana na antenie Radia Afera!
W czasie pierwszego plenerowego wydania audycji "Mariusz Kwaśniewski na żywo" wystąpią QLHEAD i JKUL. Ojciec i syn wierzą w geny muzyczne. Dziedziczony chromosom ma dla nich moc, bo któż innym bardziej się zrozumie w duecie elektronicznym, jak nie przekazana we krwi miłość do muzyki? Dwa pokolenia szanujące wolność i szacunek do życia oraz pasję tworzenia, w czasie rzeczywistym, bez ograniczeń, ponieważ jest tylko teraźniejszość. Ich duet rozpoznawalny jest pod nazwą KULDO.
Qlhead - muzyk, producent, wydawca i juror. Założyciel labelu 3loop Records. Porusza się w różnych gatunkach muzyki elektronicznej, gra to, na co ma ochotę. Koncerty / live-acty Qlheada są równie nieprzewidywalne jak on sam, podczas których często instrumentarium złożone z laptopów, samplerów i syntezatorów uzupełniane jest przez "żywe" instrumenty.
Uczestniczył w wielu prestiżowych festiwalach min. Audioriver, madeinpoznań, Nowe Nurty, Spring Break, Robofest, Poznań Poetów, Festiwal Przyjaciół Meskaliny, festiwal 3loop oraz zagrał koncerty w wielu klubach w Polsce.
Extraterrestrial Dreamsucker to Maja Chaczyńska - gitara, wokal, teksty, Michał Czarny - bass oraz Alex Mikołajczak - perkusja. To "nihilistic jazzy punk z Poznania, nic więcej o sobie nie wiemy" - dodają sami.
Wstęp wolny.

opr.sw