Baner promujący wydarzenie.

Reggaeton i Plaża Wilda - zajęcia taneczne

27.07.2022
20:00 21:00

Reggaeton - to streetowy styl taneczny, który wyróżnia się gorącym, seksownym, wyzwolonym i pewnym siebie klimatem.

Reggaeton wywodzi się z Puerto Rico - to tu, najpierw powstała muzyka reggaeton , a następnie styl tańca o tej samej nazwie.Podstawowym elementem tego tańca są silne i krótkie ruchy klatki piersiowej oraz bioder, jak również liczne izolacje i szejki (shake'i). Reggaeton spodoba się zarówno dla Paniom, które będą miały okazję wydobyć swój seksapil, jak i dla Panów - by sprawdzić swoją dziką naturę.

Rytm reggaetonu i jego zapętlony beat jest tak silny, że w pewnym momencie chcesz tego czy nie - nie pozwala na bezruch i bije w rytm Twojego serca.

INSTRUKTORKA
Natalia Kaczmarek - Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku szkolnym, natomiast ze stylem reggaeton związana jest od ośmiu lat. Przez ten czas miała szansę rozwijać się na wielu warsztatach i kursach, gdzie mogła uczyć się od tancerzy z Kuby, Rosji czy Meksyku. Jako tancerz/instruktor nosi w sobie wielką potrzebę, by pokazać ludziom kulturę i różne oblicza tego stylu, a jednocześnie by każdy uczestnik zajęć poczuł się ze swoim ciałem swobodnie i luźno.

Wstęp wolny.