Baner promujący wydarzenie.

Dla osób w wieku 25-37 lat.

Na czym polega Speed Dating?

Reguły udziału w zabawie są bardzo proste. W jednym lokalu spotyka się określona liczba kobiet i mężczyzn. Każdy z uczestników na wstępie otrzymuje plakietkę ze swoim imieniem oraz numerem przyporządkowanym dla danej osoby na czas spotkania. Następnie uczestnicy siadają przy stoliku o numerze tożsamym do znajdującego się na ich plakietce, np. Kobieta z numerem "3" siada przy stoliku z numerem "3", analogicznie postępuje Mężczyzna. Na każdym ze stolików znajdują się formularze dla uczestników spotkania, na których po zakończonej rozmowie zaznaczamy chęć kontynuacji znajomości. Od momentu rozpoczęcia każda para rozmawia ze sobą przez około 7 minut. Po tym czasie na dźwięk dzwonka następuje zmiana. Dziewczyny pozostają na swoich miejscach, natomiast chłopacy przesiadają się do kolejnego stolika, zgodnie z rosnącą numeracją. Spotkanie trwa do momentu aż Mężczyźni zatoczą koło i wrócą do swojego stolika. To Ty decydujesz czy po wydarzeniu masz ochotę spotkać kogoś ponownie. Tylko od Ciebie zależy czy otrzymają Twoje dane kontaktowe. Nie będziesz fotografowany i filmowany bez Twojej zgody. Twój komfort i bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Czy Speed Dating jest skuteczny?

92% wszystkich uczestników Szybkich Randek zorganizowanych przez DreamDate spotkało się na kolejną randkę z osobą poznaną podczas naszych wydarzeniach. Ponadto 94% mężczyzn i 90% kobiet poleciłoby nas swoim znajomym i rodzinie. Nasze imprezy działają i naprawdę wierzymy, że nie ma łatwiejszego oraz przyjemniejszego sposobu na poznanie nowych ludzi.

Czy 7 minut wystarczy żeby się zakochać?

Nikt nie oczekuje, że podejmiesz dożywotnie zobowiązanie na podstawie 7 minutowej randki! Te kilka minut pozwoli ci jednak zdecydować, czy chciałabyś spotkać się ponownie i otworzyć się na nową znajomość, która z czasem może przerodzić się w coś więcej.

Masz pytania? Wątpliwości? Śmiało pisz, z przyjemnością udzielimy wszystkich informacji: kontakt@dreamdate.pl

Bilety w cenie 69,99 zł.

Bilety dostępne w: