Baner promujący wydarzenie.

Kino rowerowe nad Maltą

19.08.2022
21:00

akie masz plany na piątkowy wieczór? Spotkanie ze znajomymi, rower, a może dobry film? A co powiesz na kino rowerowe w plenerze, które połączy te wszystkie aktywności?

Kino rowerowe to projekt proekologiczny. Aż 50% energii potrzebnej na uruchomienie projekcji filmowej pochodzić będzie z siły mięśni jego widzów! W miejscu każdego z pokazów stawiamy energorowery połączone z ekranem i projektorem filmowym.

Jak to działa? Rekreacyjnie i prozdrowotnie kręcisz kilometry na stacjonarnym rowerze, a przy okazji produkujesz prąd. Dzięki temu oglądasz film!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale można wcześniej zarezerwować sobie miejsce. Więcej informacji o rezerwacji i regulaminie można zobaczyć na stronie wydarzenia: link do wydarzenia (facebook.com).  

Kino rowerowe na Malcie jest częścią kampanii "To nas kręci", realizowanej przez grupę Impel. Partnerami wydarzenia są m.in. Kärcher, EnergoRower i RMF FM.

Bilety.*

* Rezerwacja obowiązuje maksymalnie do 30 minut przed rozpoczęciem pokazu - po tym czasie Twoje miejsce może zostać zajęte przez dowolną osobę. Rezerwacja miejsca i pobranie biletu oznacza akceptację regulaminu wydarzenia dostępnego na stronie kinorowerowe.pl. W trakcie pokazu wizerunek uczestników może być utrwalany i rozpowszechniany na zasadach określonych w regulaminie.