Plakat w beżowo-brązowych kolorach, na środku zarys twarzy tytułowej Bestii z dłonią trzymającą czerwoną różę. Pod rysunkiem informacje na temat spektaklu.

Dawno, dawno temu, w dalekim kraju, w pięknym zamku, żył młody książę, którego czarodziejka uwięziła w ciele... bestii. Jeśli książę nauczy się kochać i zdobędzie wzajemną miłość, przekleństwo straci moc. Ale czas ucieka... Gdy z ofiarowanej przez czarodziejkę róży opadnie ostatni płatek, złego uroku nie da się już odwrócić. Wówczas Bestia i wszyscy jego domownicy pozostaną zaklęci na zawsze. Czy znajdzie się ktoś, kto będzie umiał zajrzeć głębiej? Dojrzeć piękno ukryte w sercu? Ktoś, kto będzie w stanie pokochać... bestię? 

Daj się porwać do baśniowego świata Pięknej i Bestii, opowieści starej jak świat! Spotkaj mądrą i śliczną Bellę, jej genialnego ojca Maurycego, a także narcystycznego Gastona i wpatrzonego w niego Lefou. Wejdź do pełnego tajemnic zamku i poznaj jego niezwykłych mieszkańców: czułą Panią Imbryk i jej synka Bryczka, płonącego miłością do uroczej Babette Płomyka, majestatyczną Madame de Garderobe oraz gospodarza domu - ostrożnego Trybika. 

Spektakl dla widzów od lat 6.

Więcej na temat spektaklu na stronie Teatru Muzycznego

materiały: Teatr Muzyczny w Poznaniu

Bilety dostępne w: