Na plakaci znajdują się informacje, które zostały opisane w opisie

Organizator zaprasza na IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PRZEDSZKOLAKÓW!
Każde przedszkole może zgłosić do udziału w igrzyskach maksymalnie 25 dzieci w wieku 5 lat oraz 25 dzieci w wieku 6 lat, każda placówka może wystawić po jednej drużynie pucharowej w kategorii wiekowej 5-latków i po jednej drużynie w kategorii wiekowej 6-latków.

Organizator informuje, że konkurencje sportowe są oddzielnie przygotowywane dla dzieci 5-letnich i dzieci 6-letnich. Podczas igrzysk dzieci będą rywalizować w następujących konkurencjach:
-konkurencje indywidualne medalowe: - bieg krótki - 40 m (dla 5-latków) - bieg krótki - 50 m (dla 6-latków) - pchnięcie kulą - rzut dyskiem
-konkurencje drużynowe pucharowe: - skok w dal dodawany - przeciąganie liny - bieg z przeszkodami W konkurencjach pucharowych biorą udział drużyny 5-latków i 6-latków składające się po 8 osób do każdej konkurencji

Drużyny pucharowe uczestniczą w konkurencjach pod opieką swojego nauczyciela. Nauczyciel musi mieć wypełnioną Kartę uczestnictwa pucharowego. W konkurencjach medalowych biorą udział wszystkie dzieci. Dziecko musi mieć w ręce wypisaną Kartę uczestnika, w którą sędzia wpisze wynik.

Dane kontaktowe:
Termin zgłaszania uczestnictwa: do 12.05.2023
Telefon kontaktowy: 61 847 36 27
E-mail: dyrektorzoj@gmail.com

Zobacz www.oj2poznan.pl