dwie literki t zwrócone do siebie laseczkami z dużą kropką u góry

Warsztaty umuzykalniające, logorytmika, joga dla dzieci

04.10 – 01.03.2024
15:00 20:00

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci to fascynujące spotkanie z muzyką, które pomaga rozbudzić pasję i zrozumienie świata dźwięków już od najmłodszych lat. Podobnie jak nauka języka, bogactwo i różnorodność muzyki, z którą dzieci mają kontakt, wpływa na ich rozwijające się umiejętności komunikacyjne i kreatywność. To nie tylko zabawa, to także rozwijanie procesu muzycznego myślenia, czyli audiacji. Zajęcia umuzykalniające są doskonałym sposobem na otwarcie dzieci na fascynujący świat muzyki i zachęcenie ich do odkrywania własnego potencjału muzycznego od najwcześniejszych lat.

Prowadząca: Małgorzata Markiewicz
Muzykoterapeuta, pedagog zajęć umuzykalniających oraz muzycznych.

♦️Moje pierwsze muzyczne kroki To co tygodniowe cykliczne grupowe spotkania umuzykalniające dedykowane dla 2-latków i ich rodzica. Odbywają się w poniedziałki o 15:15. Czas trwania 35min
220zł karnet na 4 zajęcia lub 65zł pojedyncze wejście\
♦️Ja-Ty-My w świecie muzyki To co tygodniowe cykliczne grupowe spotkania umuzykalniające dedykowane dla 3-4 latków i ich rodzica. Odbywają się w środy o 16:00. Czas trwania 40 min
220zł karnet na 4 zajęcia lub 65zł pojedyncze wejscie
♦️Muzyka dotyka To co tygodniowe cykliczne grupowe spotkania muzyczne dedykowane dla 5-7 latków. Odbywają się w środy o 17:00.
Czas trwania 45 min.
220zł karnet na 4 zajęcia lub 65zł pojedyncze wejscie
♦️Gdzie ciało i muzyka to jedność To co tygodniowe cykliczne grupowe spotkania umuzykalniające dedykowane dla 8-12 latków. Odbywają się w środy o 18:00.
Czas trwania 55min.
220zł karnet na 4 zajęcia lub 65zł pojedyncze wejscie
♦️Jestem tu i teraz To co tygodniowe cykliczne grupowe spotkania umuzykalniające dedykowane dla par, rodziców, nastolatków. Odbywają się w środy o 19:00.
Czas trwania 55min.
220zł karnet na 4 zajęcia lub 65zł pojedyncze wejście
Zapraszamy na zajęcia Logorytmika z elementami sensoplastyki! Zajęcia, które proponujemy, to przestrzeń, w której Twoje dziecko będzie mogło odkrywać świat dźwięków, słów i ruchów, ucząc się jednocześnie sprawnie komunikować. To nie tylko ćwiczenia logopedyczne, to cała przygoda, która pobudza rozwój Waszych dzieci w wielu aspektach.
Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat 

Czas trwania 45minut
220zł karnet na 4 zajęcia lub 65zł pojedyncze wejście
Prowadząca: Wiktoria Trzcińska Logopeda, filolożka polska

Joga- już wkrótce

Warsztaty jogi zapraszają do odkrycia harmonii między ciałem i umysłem. Prowadzone przez doświadczonych instruktorów, te zajęcia pozwolą ci zanurzyć się w technikach oddechowych, pozycjach ciała i medytacji, aby osiągnąć spokój wewnętrzny i elastyczność fizyczną.

Zobacz pracowniatuiteraz.pl/