Grafika w kolorze matowego różu. Na środku grafiki znajduje się duży biały napis z tytułem wydarzenia i datą

Kolejna porcja warsztatowania w ramach Naramowickiej Kawiarenki Naprawczej!

Drugie spotkanie poświęcimy recyklingowi ciuchów! Plama po barszczyku? Ślad po malowaniu pokoju? Przebarwienie po praniu? To żaden powód do wyrzucenia ulubionej koszulki lub spodni! Wspólnie z Miką Starowską odmienicie Wasze znoszone lub nieco przybrudzone ubrania w ramach warsztatów z serigrafii!

Do zakrycia plam wykorzystamy siatki do druku z naświetlonymi wzorami - idealnymi do odbicia na przyniesionych przez Was ciuchach! Wzory zostaną naniesione techniką sitodruku ręcznego. Każda osoba sama zdecyduje o kompozycji, rozmieszczeniu nadruków i doborze kolorów na swoich ubraniach! Tym samym stare ciuchy zyskają unikatowy wygląd i drugie życie!

Kiedy?

18.04. (czwartek), godz. 17:30
ul. Lotaryńska 6, Mikro Dom Kultury
Obowiązują bezpłatne zapisy: lotarynska6@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona!

WAŻNEPrzynieście ze sobą jasne i wykonane z naturalnych materiałów koszulki, bluzy lub coś innego, co planowaliście wyrzucić, ale może jednak warto uratować 

Prowadzenie:

Mika Starowska - jestem absolwentką grafiki warsztatowej (serigrafii) na poznańskiej ASP. Zajmuję się projektowaniem wzorów wykonywanych techniką sitodruku ręcznego. Tworzę wzory na ubraniach oraz na produktach przeznaczonych do dekoracji wnętrz: na tekstyliach, tapetach, grafikach. Współtworzę projekt happyhand.shop. Dzielę się wiedzą organizując warsztaty w mojej pracowni oraz placówkach edukacyjnych i kulturalnych.

----------
Wydarzenie dofinansowane ze środków Fundacji Veolia w ramach programu Naprawiamy z Veolią.

Sitodruk / Naramowicka Kawiarenka Naprawcza #2 | Facebook