zdjecie

Kuchnia francuska z azjatyckim twistem autorstwa Bogumiła Przybylaka

23.04.2024
18:30 21:00

Szef Kuchni Cucina City Park - Bogumił Przybylak Przygodę z gotowaniem rozpoczął w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni. Po ukończeniu szkoły wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie pracował w restauracjach o fine diningowym profilu. Pobyt w Irlandii ukształtował go zawodowo, bo to tam nauczył się tego, co ważne w gotowaniu. Pod okiem szefa kuchni Paula Flynna w restauracji The Tannery tworzył dania w których smak, sezonowość i tożsamość regionalna były kluczem do osiągnięcia perfekcji. Po powrocie do Polski objął stanowisko zastępcy szefa kuchni w poznańskim Hotelu Sheraton. Po dwóch latach otrzymał propozycję, by wesprzeć pracę szefa kuchni w hotelu Arłamów. Kolejnym sukcesem okazało się podjęcie pracy na stanowisku szefa kuchni w restauracji The Time, gdzie wraz z zespołem otrzymał w 2023 roku rekomendację Michelin. (Źródło restauracja Cucina)

W programie:

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty gotowania, łączące wyrafinowanie kuchni francuskiej z pikantnymi i aromatycznymi elementami kuchni azjatyckiej. W trakcie tych wyjątkowych warsztatów będziesz miał okazję odkryć niezwykłą harmonię smaków i technik gotowania, które połączą bogactwo tradycji francuskich z ekscytującą kreatywnością kuchni azjatyckich. Pod czujnym okiem wybitnego i doświadczonego Szefa Kuchni przygotujesz klasyczne francuskie dania w nowym, francusko-azjatyckim wydaniu. Klasyczne, francuskie dania zyskają nowy, azjatycki wymiar. Podczas tego kursu nie tylko odkryjesz tajemnice dwóch różnych kuchni, ale także zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci tworzyć wyjątkowe i niezapomniane potrawy w swojej własnej kuchni. Przygotuj się na wyjątkową podróż kulinarną, zaproś kogoś na wyjątkową randkę. Nie ważne czy to Wasza pierwsza randka czy jesteście ze sobą już 40 lat. Ten wieczór będzie niezapomniany.

menu: Cuisses de grenouille en papillote de riz - żabie udka Croquettes de boeuf en croute - policzki wołowe Thon avec pak choi - tuńczyk Soufflé à la pistache avec glace à la mangue - suflet 2-3 godziny

Zobacz thebestfood.pl/product/kuchnia-francuska-z-azjatyckim-twistem-autorstwa-bogumila-przybylaka/