Wydarzenia na planie Pokaż na planie
logo CSD

Spektakl dla młodzieży - Stopklatka

2019-10-30 ( środa )
11:00
Scena Wspólna, ul.Brandstaettera 1 / ul. Za Cytadelą, Poznań

Czas trwania: 50 min.
Wiek uczestników: od 14 lat

"Stopklatka"
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

"Żadnej dobrej sceny nie da się pokazać w teatrze tak, żeby wyglądała jak prawdziwa. Na przykład lądowania helikoptera, albo skoku do wody. Przecież nie chodzi o drabinę, dmuchany basenik i jakąś kukłę, co udaje człowieka, tylko o akcję, o lajf.
Powiedz im wszystko, co chcesz. Wszystko, słyszysz? Teraz możesz. Teraz będą słuchać. To jest wigilia, zwierzęta mówią ludzkim głosem, a karpie chodzą po stole. To cud, rozumiesz? Jedyny cud w twoim zasranym życiu. Nigdy więcej ci się taki nie przytrafi. To twój film, stary.
Naprawdę mogę kogoś zabić, tutaj, teraz. Gdybym tylko chciał. Dostrzegacie mnie. Jestem. Jestem! Komu za chwilę będziecie bić brawo? Oklaskujcie aktora. Patrzcie na aktora. Mnie nie ma, ja leżę w swoim pokoju i nigdy się nie spotkamy.
Chociaż dziwię się wam, że wciąż mnie słuchacie. Ja bym ze sobą nie wytrzymał. To już lepiej sobie fasolę na wacie wyhodować. Albo jak Leon Zawodowiec - kwiat w doniczce.
Na tym polega teatr, żeby was wszystkich oszukać i zostawić.
Co jest naprawdę?"

Twórcy:
Tekst: Malina Prześluga
Reżyseria: Łukasz Chrzuszcz
Występują: Łukasz Chrzuszcz, Marika Liana

Bilety w cenie 20 zł (10 zł z KRD lub KS)

Bilet powinien mieć każdy widz, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun).
Szanowni Widzowie!
Organizatorzy informują, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: