Powiększ tekst
Na grafice plakat wydarzenia.

Zlot Fanów Jeżycjady®

13.03 – 15.03.2026
Poznań
Bilety darmowe
Opis

Z ogromną radością razem z Wydawnictwem Labreto zapraszamy Was na Zlot Fanów Jeżycjady® , który odbędzie się w dniach 13-15 marca w Poznaniu - w ramach Poznańskich Targów Książki!

Czeka Was szereg wyjątkowych atrakcji:

Spacer z przewodnikiem
Przemierzcie urokliwe uliczki Jeżyc śladami ukochanych bohaterów pod okiem pani Anny Basińskiej. Uwaga - liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy! Odbywać się będą codziennie od piątku do niedzieli. O zapisach poprzez formularz poinformujemy na profilu.

 Spotkanie fanów w Domu Tramwajarza (ul. Słowackiego)
Spotkanie poprowadzą Anna Basińska oraz Monika Kasztelan z Wydawnictwa Labreto. Zobaczycie niepublikowane zdjęcia i materiały, usłyszycie ciekawostki o Jeżycjadzie, Poznaniu i współpracy z Panią Małgorzatą - i oczywiście będzie czas na wspólną dyskusję i każde fanowskie pytanie. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy poprzez formularz, na profilu będzie dokładna informacja kiedy. Gościem specjalnym będzie John Comber- tłumacz Kwiatu Kalafiora, a prywatnie znajomy pani Małgorzaty. pojawi się on również w sobotę na stosiku Labreto na Targach.

 Konkurs "Przebierz się za bohatera z Jeżycjady® "
Przez cały czas trwania targów na stoisku Labreto (40-41) możecie wziąć udział w zabawie: zróbcie zdjęcie przy rollupie, wrzućcie je na social media z hashtagiem #jezycjada2026, a 10 wyróżnionych osób otrzyma nagrody rzeczowe - książki i gadżety!

 Księga pamiątkowa
Na stoisku przez wszystkie trzy dni będzie wystawiona księga, w której możecie skreślić kilka ciepłych słów dla Autorki. Księga zostanie przekazana bezpośrednio na jej ręce.

 Spektakl "Szósta klepka cz. I i II
Studio STA wystawia spektakl w czasie trwania targów - ale uwaga, nie na targach! Spektakl odbędzie się w Studiu STA przy ul. Ratajczaka 18. Szczegóły i bilety: www.studiosta.pl  (wkrótce osobny post!).

UWAGA: wszyscy uczestnicy spacerów i zlotu są uprawnieni do zniżki na wejście na PTK (normalne, ulgowe jak i karnety): 20% na kod JEZYCJADA. Limit biletów na jednej transakcji to TRZY. Kod działa do 10 MARCA.

Śledźcie profil Wydawnictwa Labreto na Facebooku i Instagramie, No i oczywiście Klubu Fanów Jeżycjady® - już wkrótce pojawią się szczegółowe informacje o programie i zapisach.

  • Wydarzenie bez barier: brak informacji
Baner
Na grafice plakat wydarzenia. Pobierz baner (JPEG, 108,64 kB)