Kulturalny wybór

Afiszujemy się na mieście

Afisz to wybór najważniejszych wydarzeń kulturalnych dziejących się w danym miesiącu w Poznaniu Oprócz koncertów, spektakli teatralnych, wernisaży i spotkań, znajdą tam Państwo również bogatą ofertę dla dzieci i młodzieży.

Informacje o wydarzeniach prosimy przesyłać na adres: afisz@wm.poznan.pl do 14. dnia miesiąca.

Część nakładu insertowana jest do miesięcznika IKS. Pozostała dostępna jest m.in. w: Centrach Informacji Miejskiej, instytucjach i centrach kultury, Urzędzie Miasta Poznania, bibliotekach, punktach informacji turystycznej, klubach, księgarniach.

Instytucje zainteresowane kolportażem Afisza w swoich siedzibach prosimy o kontakt pod adresem: afisz@wm.poznan.pl

Można również pobrać wersję elektroniczną (plik PDF) oraz wersję na czytniki na stronie Wydawnictwa Miejskiego Posnania i na kulturapoznan.pl


Afisz styczniowy tylko w formie elektronicznej!

UWAGA! TEATRY, KINA, MUZEA ORAZ GALERIE BĘDĄ NIECZYNNE Z POWODU PANDEMII DO 17.01

Afisz, dotychczas publikowany jako wybór najważniejszych wydarzeń kulturalnych, od lutego 2016 roku ma również formę ulotki z pełnym kalendarium wydarzeń na cały miesiąc. Część nakładu jest insertowana do miesięcznika "IKS". Pozostała dostępna jest z kolei w Centrum Informacji Kulturalnej, Urzędzie Miasta oraz wybranych instytucjach kultury. Afisz dostępny jest także w wersji elektroniczej oraz na czytniki. 

Afisz przygotowany został na podstawie materiałów przesłanych do miesięcznika "IKS". Oprócz koncertów, spektakli teatralnych, wernisaży i spotkań, znajdą tam Państwo również bogatą ofertę dla dzieci i młodzieży.

Propozycje wydarzeń prosimy przesyłać na adres: afisz@wm.poznan.pl do 14. dnia każdego miesiąca.

Załączniki