Miejsce składania dokumentów

  1. W przypadku korespondencji tradycyjnej prosimy kierować ją na adres: Urząd Miasta Poznania, Wydział Urbanistyki i Architektury, plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań,
  2. W przypadku formy elektronicznej korespondencję prosimy kierować przez ePUAP na adres /UMPoznan/SkrytkaESP (podpisując przesyłkę podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym). Jak korzystać z ePuapu - wszelkie informacje znajdują sie w dziale pomoc (link). Instrukcja podpisywania dokumentów znajduje się w Bibliotece dokumentów - Podpisywanie dokumentu Profilem Zaufanym (link).
  3. Informujemy, że istnieje możliwość odbioru dokumentacji z Wydziału Urbanistyki i Architektury po wcześniejszych ustaleniach z osobą prowadzącą sprawę oraz po wyznaczeniu przez pracownika Urzędu Miasta terminu odbioru. Obsługa będzie realizowana w godzinach 8.00 - 15.30, a w poniedziałki do 17.00 w budynku C przy pl. Kolegiackim 17. Dokumentację można składać w budynku C w powyższych godzinach. Informacja o odbiorze dokumentacji oraz o wydanych decyzjach i dzienniku budowy  (61) 878 53 96 lub 602-186-404.