Nietypowe atrakcje na planie Dodaj obiekt - Nietypowe atrakcje

Blubry 6D - poznańskie legendy w 6D

Opis

Blubry - poznańskie legendy w 6D, to wyjątkowe miejsce, w którym poczujecie ducha dawnego Poznania. Wsiadając do naszej kapsuły czasu przeniesiecie się w przeszłość i poznacie bohaterów miejskich legend. Historie opowie Wam lektor w jednym z wybranych języków - polskim, angielskim, niemieckim lub hiszpańskim. Obecnych tu atrakcji doświadczycie wszystkimi zmysłami. Dzięki trójwymiarowym okularom obejrzycie malowidła naścienne wykonane w technice 3D, które na łącznej powierzchni 700 m2 przedstawią Wam dzieje dawnego Poznania. W pomieszczeniu z multimedialnymi ekranami wysłuchacie charakterystycznej gwary poznańskiej, obejrzycie również półtorametrową makietę poznańskiego ratusza. Odbiór wrażeń wzmocnią efekty specjalne -mgła, wiatr, lasery, a także spotkanie z ruchomymi postaciami - bohaterami naszych opowieści oraz słodki, migdałowy zapachrogali świętomarcińskich.To tylko mały wycinek tego, czego u nas doświadczycie.
Blubry - poznańskie legendy w 6D to miejsce, w którym legendarne historie łączą się ze współczesnymi technologiami. Będziecie tu zarówno uczestnikami, jak i twórcami akcji. Swoje wrażenia i emocje możecie wyrażać na głos.
Z nami się dowiesz m.in. dlaczego dwa koziołki wskoczyły na poznański ratusz oraz skąd wziął się hejnał grany z ratuszowej wieży. Wyobraź sobie, że masz okazję przenieść się w czasie. Możesz osobiście poznać dwie poznańskie legendy, a dzięki niesamowitej technologii 3D oraz rozmaitym efektom specjalnym, poczuć się jak ich bohaterowie. U nas nie będziesz siedział w fotelu, jak w kinie. Wir przygody porwie Cię w sam środek opowiadanych legend. Na każdym kroku czekają Cię niespodzianki i moc niezapomnianych wrażeń.
Przyjdź i przekonaj się, że niezależnie od wieku, znów możesz poczuć się jak dziecko.

Godziny otwarcia

Czynne przez cały rok
Godziny otwarcia:
Maj - Wrzesień g. 10-20
Październik - Kwiecień g. 10-17

Ceny

Bilet normalny: 17 zł/osoba. Bilet ulgowy: 15 zł/osoba (dzieci do lat 15, studenci i doktoranci do lat 35, rodziny z min. 1 dzieckiem max. 4 osoby oraz emeryci i renciści). Bilet grupowy: 13 zł/osoba (powyżej 15 osób do lat 15).

Dojazd

100 m od płyty Starego Rynku.

Wróć do listy