Regulamin akcji LATO nie_LETNIE przyjęty zarządzeniem nr 499/2020/P  Prezydenta Miasta Poznania z dn 09.07.2020r.,  znajduje się w załączeniu.

W ramach oferty "LATO nie-LETNIE" jedna osoba dorosła (rodzic lub opiekun prawny) może otrzymać jeden voucher uprawniający do skorzystania tylko z jednego z wybranych wydarzeń kulturalnych lub rekreacyjnych we wskazanych miejscach na terenie miasta dla siebie i maksymalnie trojga dzieci do lat 10. Z oferty będą mogły skorzystać osoby mieszkające w Poznaniu i płacące na jego rzecz podatki - na podstawie podpisanego oświadczenia.

Każdy voucher będzie opisany imieniem i nazwiskiem odbierającej go osoby oraz zostanie uzupełniony o liczbę dzieci uczestniczących w atrakcji. Aby zrealizować wejściówki do kin, teatrów oraz Bramy Poznania, należy wcześniej zarezerwować termin bezpośrednio w danej instytucji. Voucher będzie ważny z dokumentem tożsamości osoby dorosłej, która go pobrała. Voucher trzeba oddać i wymienić na bilet w kasie danej instytucji.

UWAGA:

Vouchery do Teatru Animacji można wymienić na bilety w kasie Teatru na godzinę przed każdym spektaklem. Na spektakle plenerowe nie wymagane są vouchery. Wstęp wolny.

Vouchery do Teatru Muzycznego należy wymienić na bilety w kasie Teatru w dniach 30-31 lipca, 3-4 i 10-11 sierpnia,  oraz 18.08 godz. 10.00-18.00, a także na godzinę przed każdym spektaklem.

Realizacja voucherów do Ogrodu Zoologicznego oraz Palmiarni Poznańskiej jest możliwa od 1 sierpnia 2020 r.
Realizacja vouchera z kategorii ZOO jest możliwa wyłącznie w dni powszednie, od poniedziałku do piątku.

Załączniki