Szkolenie online: Efektywna sprzedaż dla początkujących
 

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu wraz z Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową, pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, bezpłatnych warsztatach pt.: "Efektywna sprzedaż dla początkujących".

Powrzechny Spis Rolny 2020
 

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Poznaniu przypomina, że zgodnie art. 8a ust. 2. ustawy o powszechnym spisie rolnym użytkownik gospodarstwa rolnego, który nie może dopełnić obowiązku przeprowadzenia samospisu internetowego, w szczególności ze względu na stan zdrowia lub uzasadniony interes tego użytkownika, zgłasza ten fakt służbom statystyki publicznej, telefonując na podany do wiadomości publicznej numer infolinii spisowej, nie później niż do dnia 31 października 2020 r.

Bezpłatne telefoniczne doradztwo prawne
 

Prawnicy odpowiedzą na pytania związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym także te dotyczące najnowszych regulacji wprowadzonych w związku z koronawirusem. Konsultacje odbędą się telefonicznie 28 października.

Nabór wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej
 

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu informuje, że od dnia 19.10.2020r. do wyczerpania środków przyjmowane będą wnioski o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach posiadanych przez Urząd środków z Funduszu Pracy oraz projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

Nowy JPK_VAT z deklaracją
 

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu specjalnie dla Państwa organizuje bezpłatne szkolenie on-line, do wyboru dwa dni pt.: "Nowy JPK_VAT z deklaracją".

Forum Rozwoju Miast 2020
 

W sprawiedliwym mieście ulice są bezpieczne dla każdego, a zwłaszcza dla dzieci. - jak mówił Charles Montgomery z Happy City, gość zeszłorocznego Forum Rozwoju Miast i autor książki Miasto szczęśliwe. Jak zmienić nasze życie, zmieniając nasze miasta". Zainspirował nas wizją przyjaznego miasta z bezpiecznymi ulicami i przestrzenią do wspólnego spędzania czasu. 

Bezpłatne webinaria z Berlitz
 

#zostanwdomu i poszerzaj swoje kompetencje online!

Koronawirus wywrócił nasze życie do góry nogami, ale nie pozwólmy się zatrzymać! Weź udział w bezpłatnym, motywującym webinarze łączącym naukę języka obcego z umiejętnościami miękkimi. Zapraszamy na bezpłatne webinaria prowadzone przez doświadczonych trenerów:

Publikacja w CEIDG informacji wynikających z dyplomu mistrza oraz świadectwa czeladniczego
 

Z dniem 1 października 2020 r. weszły w życie przepisy dotyczące publikacji w CEIDG informacji wynikających z dyplomu mistrza oraz świadectwa czeladniczego w zawodzie odpowiadającym danemu rodzajowi rzemiosła wydanych przez izbę rzemieślniczą (art. 3 ust. 1a ustawy o rzemiośle oraz art. 44 ust. 1 pkt 8 ustawy o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy)

Skuteczna promocja w social mediach
 

Masz firmę w Poznaniu lub pracujesz w poznańskiej firmie? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu "Skuteczna promocja w social mediach"3 dni szkoleń, łącznie 21 godzin. Możesz zapisać się na dowolne dni.

Strona 1 2 160