Bezpłatne webinaria z Berlitz Poland w styczniu
 

#zostanwdomu i poszerzaj swoje kompetencje online!

Koronawirus wywrócił nasze życie do góry nogami, ale nie pozwólmy się zatrzymać! Weź udział w bezpłatnym, motywującym webinarze łączącym naukę języka obcego z umiejętnościami miękkimi. Zapraszamy na bezpłatne webinaria prowadzone przez doświadczonych trenerów:

Komputer kwantowy - u progu nowych możliwości
 

Komputery kwantowe to jedna z budzących największe zainteresowanie i nadzieje rewolucji technologicznej w tym stuleciu. Technologia ta daje nam szanse na rozwiązywanie problemów do tej pory nieosiągalnych dla komputerów klasycznych, a jej szerokie zastosowanie wkrótce będziemy mogli obserwować przy optymalizacji złożonych procesów, szeroko rozumianej symulacji i modelowaniu nowych materiałów, itp. Coraz częściej będziemy spotykali się z nowymi pojęciami takimi jak qubit, quantum volume, splątanie, superpozycja, które są używane w informatyce kwantowej.

Otwarty konkurs ofert na powierzanie realizacji zadań Miasta Poznania w obszarze działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.
 

Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania informuje o rozpoczęciu naboru dla organizacji pozarządowych w otwartym konkursie ofert na powierzanie realizacji zadań Miasta Poznania w obszarze działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.

Podsumowanie 2020 roku
 

I znów nadszedł czas na podsumowania....

Rok 2020 był okresem szczególnie trudnym i wymagającym dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Przedsiębiorca jak konsument. Nowy Rok i nowa kategoria klienta e-commerce! #ecommercenalegalu
 

2020 r. zaskoczył wszystkich i skłonił do zmian w organizacji życia i pracy. Już ponad 80 % internautów kupuje przez internet. Zmiany prawa dla e-commerce, które miały wejść w czerwcu 2020 r. postanowiono jednak, przesunąć na okres noworoczny tzn. 1 stycznia 2021 r. W tym czasie, Przedsiębiorcy mieli więcej czasu na odnalezienie się w nowej pandemicznej rzeczywistości, a następnie należało wprowadzić zmiany w regulaminach oraz na stronach sklepów.

Strona 1 2 164