Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Business Model Canvas w Firmie

Business Model Canvas w firmie

2021-06-10 ( czwartek ) – 2021-06-11 ( piątek )
10:00-16:00
Internet

Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu  i Miasto Poznań zapraszają na dwudniowy bezpłatny Warsztat "Business Model Canvas w firmie"

Kiedy:

Dzień 1: 10.06. 10:00 - 16:00 (od 15:00 konsultacje indywidualne)

Dzień 2: 11.06. 10:00 - 16:00 (od 14:00 konsultacje indywidualne)

Dwudniowy warsztat to doskonała okazja zarówno dla osób chcących rozwijać już istniejący biznes jak i dla tych dopiero myślących o własnej działalności do przećwiczenia i zapoznania się z narzędziem Business Model Canvas. Pozwala ono w efektywny sposób planować, projektować i testować szereg podstawowych założeń na temat danego przedsięwzięcia. W trakcie spotkania omówione zostaną przykłady oraz w praktyce przećwiczymy korzystanie z BMC.

W trakcie 9 godzin warsztatów grupowych:

  1. Omówimy podłoże teoretyczne korzystania z narzędzia BMC.
  2. Wyjaśnimy co to znaczy stawiać i testować hipotezy przy wykorzystaniu BMC.
  3. Przećwiczymy podczas pracy grupowej opracowywanie wszystkich 9 elementów BMC.
  4. Wytłumaczymy i podyskutujemy o tym co to i kiedy należy zrobić pivot.
  5. Omówimy przykłady Modeli Biznesowych różnych firm.

Dzięki poznaniu narzędzi i metod pracy związanych z teorią modeli biznesowych według A. Osterwaldera można skuteczniej już w istniejących modelach poszukiwać obszarów do poprawy, ale też w zrównoważony sposób testować i dostosowywać do potrzeb organizacji innowacje, które chce się wprowadzać. To wszystko pozwala nie tylko pracować nad własnymi przedsięwzięciami ale również w krytyczny sposób oceniać i analizować modele biznesowe instytucji funkcjonujących w naszym otoczeniu. Dzięki temu można stać się nie tylko skutecznym przedsiębiorcą odnajdującym się w dzisiejszej rzeczywistości, ale również świadomym konsumentem podejmującym decyzje w sposób przemyślany.

Rejestracja na warsztat dostępna jest pod adresem: https://rejestracje.ppnt.poznan.pl/formularz/255-business-model-canvas-w-firmie

Więcej informacji dostępnych pod adresem:https://ppnt.poznan.pl/business-model-canvas-w-firmie-zapraszamy-na-darmowe-szkolenie/

Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.

#poznanwspiera