Znamy Poznańskich Wolontariuszy Roku

Maria Andruchiw, wolontariuszka, społeczniczka i aktywistka została Poznańską Wolontariuszką Roku 2023 w kategorii Indywidualnej. Nagrody przyznano jeszcze w sześciu kategoriach. Laureatów poznaliśmy w czwartek, 7 grudnia podczas gali w CK Zamek.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - święto wszystkich, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas, aby pomagać potrzebującym.

Rozpoczynamy zapisy na warsztaty dla wolontariuszek i wolontariuszy

Tegorocznej edycji konkursu Poznański Wolontariusz Roku będzie towarzyszyło specjalne wydarzenie, odbywające się 6 grudnia w Centrum Kultury Zamek, w ramach którego odbędą się Targi Wolontariatu, dyskusja z laureatami uhonorowanymi z latach ubiegłych oraz warsztaty dla wolontariuszek i wolontariuszy. Na te ostatnie właśnie dzisiaj rusząją zapisy i potrwają 26 listopada.

115 posiedzenie KDO przy Wydziale Kultury

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie KDO przy Wydziale Kultury, które będzie poświęcone konkursowi.
115. posiedzenie KDO odbędzie się ONLINE 13 listopada o godz, 17:00.

114 posiedzenie KDO przy Wydziale Kultury

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w 114. posiedzeniu KDO przy Wydziale Kultury, które odbędzie się na żywo!!! 16 października o godz. 17:00 w Ładnych Rzeczach, ul. Św. Marcin 57.

Startuje konkurs Poznański Wolontariusz Roku 2023

Rozpoczyna się 23. edycja konkursu na Poznańskiego Wolontariusza Roku! Miasto po raz kolejny pragnie docenić osoby zaangażowane w rozwój i zmienianie miasta na lepsze. Nabór kandydatek i kandydatów do nagrody ruszył 25 września i potrwa do 15 października.

Ruszyła akcja "Wspólnie POZmieniajmy"

13 tysięcy cebulek krokusów posadzono na skarpach przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 1. Dzięki współpracy firm, organizacji pozarządowych i Urzędu Miasta Poznania w akcji "Wspólnie POZmieniajmy" wzięło udział blisko stu wolontariuszy.

KDO przy Wydziale Klimatu i Środowiska

Zapraszamy na zebranie Komisji Dialogu Obywatelskiego przy Wydziale Klimatu i Środowiska, które odbędzie się stacjonarnie, 21 września 2023 r. o godzinie 17:00.

Badanie odbiorczyń/odbiorców usług społecznych

Zespół badawczy Uczelni Korczaka, na zlecenie instytucji samorządowych oraz we współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, przeprowadza największe w Polsce badanie dotyczące świadczenia usług społecznych na rzecz osób starszych, niesamodzielnych i z niepełnosprawnościami, w kontekście deinstytucjonalizacji. Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu!

Strona 1 2 19