Zdrowy finał WOŚP

Przesiewowe badanie słuchu, rentgen klatki piersiowej, mammografia czy badanie zmian na skórze - to wszystko będzie można wykonać w Strefie Zdrowia. Stanie ona na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Podsumowanie | Wydarzenie | Świąteczne spotkanie międzysektorowe

14 grudnia w Miejskim Punkcie Pomocy przy ul. Bukowskiej 27/29 odbyło się świąteczne spotkanie międzysektorowe.  W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych działających na rzecz miasta Poznania. Celem spotkania było poznanie się, zintegrowanie, wymiana doświadczeń oraz stworzenie przestrzeni do realizacji wspólnych inicjatyw.

Znamy Poznańskich Wolontariuszy Roku!

Filip Tarachowicz z Fundacji Panda Team, która otacza opieką rodziny osób zmagających się z chorobą nowotworową, został Poznańskim Wolontariuszem Roku 2022 w kategorii Indywidualnej. Nagrody przyznano jeszcze w sześciu kategoriach. Laureatów poznaliśmy w piątek, 9 grudnia podczas gali w CK Zamek.

Wydarzenie | Spotkanie z Panią Minister ds. integracji społecznych - p. Anną Ścigaj | FORUM WYMIANY MYŚLI I IDEI W OBSZARZE MIGRACJI | WRK ZOP oraz Polskie Forum Migracyjne

Zapraszamy na spotkanie z Panią Agnieszką Ścigaj, Minister ds. integracji społecznych, w ramach FORUM WYMIANY MYŚLI I IDEI W OBSZARZE MIGRACJI, organizowanym przez Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych, we współpracy z Polskim Forum Migracyjnym oraz grupą działaczy i działaczek organizacji pozarządowych oraz instytucji pomocowych. Spotkanie odbędzie się online, 7 grudnia br.

Strona 1 2 15