.

ZaBIEGaj o FUNdusze

2018-09-08 ( sobota )
Tor Regatowy Malta, ul. Wiankowa 3

W sobotę 8 września 700 uczestników wystartuje w kolejnej edycji imprezy ZaBIEGaj o FUNdusze. Tym razem biegacze będą mieli do pokonania jedno (5,4 km) lub dwa kółka (10,8 km) dookoła jeziora maltańskiego.

Celem imprezy, której organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, a wykonawcą Maratończyk Maciej Łucyk jest poinformowanie mieszkańców o możliwościach uzyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich, w tym z WRPO 2014-2020, efektach wdrażania WRPO 2014-2020, i przedstawienie Funduszy Europejskich w przyjazny i ciekawy sposób. Oprócz zdobytej wiedzy wszyscy uczestnicy będą mogli poćwiczyć pod okiem doświadczonych trenerów i wziąć udział w konkursach z nagrodami z zakresu wiedzy o funduszach europejskich.

Bieg startuje o godzinie 11:00, a każdy, kto go ukończy, otrzyma medal. Zwycięzcą wręczone zostaną także nagrody rzeczowe.

Przypomnijmy, że w zeszłorocznej, drugiej edycji ZaBIEGaj o FUNdusze na linii mety zameldowało się 506 osób, a 5,4 km trasę najszybciej pokonał Yuri Blahodir z Winnicy, pierwsza wśród pań była Monika Grabarczyk z Poznania.

Zobacz www.bieg.wielkopolskie.pl