Bursa Szkolna nr 1 - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Opis/etat/liczba godzin: 0,5 etatu płacowej (20 godzin tygodniowo) zastępstwo

Wymagania:

Wykształcenie średnie/wyższe- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku, umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych. wiedza specjalistyczna wynikająca z ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych, znajomość przepisów wynikających z KP, znajomość programów: Progman, SIO,PABS, Płatnik, GUS, ZUS.

Zakres obowiązków:

Sporządzanie list wypłat wynagrodzeń wszystkich pracowników. Obliczanie i przygotowywanie wypłat wszystkich zasiłków z ubezpieczenia społecznego, obliczanie i sporządzanie miesięcznych deklaracji dla ZUS. Bieżące prowadzenie kart wynagrodzeń wszystkich pracowników, Naliczanie zaliczek na podatek dochodowy i sporządzanie miesięcznych deklaracji do US. Rozliczanie pobranych zaliczek na podatek dochodowy i dokonanie całorocznego obliczenia wysokości należnego podatku dochodowego oraz sporządzanie deklaracji PIT dla pracowników. Sporządzanie zaświadczeń o zarobkach dla pracowników. Naliczanie skutków podwyżek, sporządzanie sprawozdań dla jednostek nadrzędnych. Dokonywanie i rozliczanie potrąceń z list płac oraz sporządzanie przelewów. Sporządzanie sprawozdań dla GUS-u i jednostek administracyjnych urzędu miasta. Prowadzenie ewidencji wypłat wynagrodzeń oraz uzgadnianie ich z księgowym.

Uwagi:

umowa na zastępstwo

sekretariat@bursa1.poznan.pl
Bursa Szkolna nr 1
61-889 Poznań, ul. Krakowska 17
61-8524079

Terminy

Oferta ważna od: 2020-02-14

Oferta ważna do: 2020-02-27