Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSP nr 11 w Poznaniu - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Opis/etat/liczba godzin: Szukamy samodzielnego referenta do spraw płac. Praca na cały etat.

Wymagania:

Wymagania konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy: 1.Wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne lub administracyjne; 2. Doświadczenie zawodowe: 3 lata; 3. Spełnienie wymogów określonych w art. 6 ust. 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008 r. Dz. U. nr 223, poz. 1458 z późn.zm.) określonych dla stanowisk urzędniczych; 4. Znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych; 5.Znajomość ustaw: Kodeks Pracy, Karta Nauczyciela, ustawa o pracownikach samorządowych, ustawa o systemie oświaty; 6. Biegła znajomość obsługi komputerowego oprogramowania biurowego (Word, Excel) oraz znajomość programów PROGMAN- kadry, płace, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, umiejętność redagowania pism urzędowych; 7.Umiejętność stosowania przepisów prawa; 8. Wiedza z zakresu zadań związanych z wynagrodzeniami pracowników oraz ubezpieczeniami zdrowotnymi i społecznymi; 9. Znajomość programu SIO i PABS; Umiejętność pracy w zespole; - otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów; - komunikatywność - rzetelność, terminowość, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

1. Naliczanie wypłat wynagrodzeń za czas niezdolności do pracy oraz zasiłków chorobowych, opiekuńczych, macierzyńskich, rodzicielskich zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Sporządzanie wypłat nagród, odpraw emerytalnych, rentowych, ekwiwalentów za urlop, dodatkowego wynagrodzenia rocznego, świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i innych świadczeń dla pracowników.3 Sporządzanie list płac w systemie PROGMAN, prowadzenie rejestru list płac, terminowa wypłata wynagrodzeń. 4. Naliczanie miesięcznych zaliczek podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych (PIT-11, PIT -40, PIT-4R). 5. Sporządzanie przelewów w elektronicznym systemie bankowym; 6. Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych, deklaracji do ZUS oraz ich korekt za swoje grupy pracownicze;7. Rozliczanie i sporządzanie deklaracji za pracowników ZSP nr 11, którzy przystąpili do Pracowniczych Programów Kapitałowych (PPK); 8. Prowadzenie rejestru i rozliczanie umów zleceń. 9 Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników; 10. Sporządzenie druków Rp-7 za pracowników; 11 Przygotowanie materiałów do badań bilansu GUS, PABS;

Dokumenty aplikacyjne należy składać w Sekretariacie ZSP nr 11 w Poznaniu, os. Bolesława Chrobrego 105, w terminie do 22.01. 2021. do godz. 12:00 Dodatk. inform. tel. (61) 8225-211. Informacja o rekrutacji umieszczona na stronie internetowe BIP.

Sławomir Stancelewski - dyrektor szkoły
Szkoła Podstawowa nr 17 w ZSP nr 11 w Poznaniu
os. Bolesława Chrobrego 105, 60-681 Poznań
618225211
sekretariat@zsp11poznan.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2021-01-08

Oferta ważna do: 2021-01-22