Koronawirus - w języku migowym

Na stronie Miasta Poznania publikujemy najważniejsze informacje dotyczące koronawirusa przetłumaczone na Polski Język Migowy. Osoby korzystające z tej formy przekazu znajdą na naszych stronach przetłumaczone komunikaty dotyczące wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, czy kontakt do tłumacza migowego na stronach NFZ.

Dzięki uprzejmości pani Euniki Lech, publikujemy przetłumaczone przez nią na PJM informacje ułatwiające codzienne funkcjonowanie w obecnej sytuacji. 

W naszym serwisie osoby głuche znajdą m.in. filmiki o:

kwarantannie osób wracających do Polski, środkach ostrożności, które należy zachować w sklepach, konieczności ograniczenia wychodzenia z domu, spacerach ze zwierzętami, maseczkach, zwolnieniach lekarskich, e-receptach, wizytach u specjalistów. Są tam także informacje ważne dla mieszkańców Poznania, jak funkcjonowanie komunikacji miejskiej w najbliższym czasie. Publikujemy także film relacjonujący sytuację we Włoszech.

Zapraszamy osoby głuche do korzystania z naszego serwisu. Na stronie poznan.pl postaramy się sukcesywnie zamieszczać informacje w PJM.

Czas trwania: 01:22