Straż Miejska Miasta Poznania

Strona Straż Miejska Miasta Poznania zbiera najważniejsze informacje i porady od Straży Miejskiej.

Na górze strony są Aktualności - tu możesz przeczytać o różnych kampaniach i działaniach Straży Miejskiej dotyczących bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zdrowia.

Poniżej znajdują się bloki podzielone na różne obszary tematyczne.

W bloku "SMMP - 986" znajdziesz numer do Oficera dyżurnego, informacje o Komendzie SMMP (dane kontaktowe, adres) oraz link do Biuletynu Informacji Publicznej, gdzie przeczytasz m.in. o podstawowych zadaniach Straży Miejskiej.

Obok znajdziesz blok "Warto wiedzieć: porady, informacje", gdzie są wskazówki, jak postępować w różnych sytuacjach, m.in.: co zrobić ze śniegiem i liśćmi, jak odzyskać auto po jego odholowaniu, co zrobić po odnalezieniu cudzego psa, o obowiązkach właściciela posesji itp.

W bloku "Sprawy, interwencje" znajdziesz informacje o tym, jak opłacić mandat, o profilaktycznych działaniach Straży Miejskiej i jak zgłosić interwencję przez internet.

W bloku "Praca i po pracy" możesz przeczytać o rekrutacji do Straży Miejskiej, Klubie honorowych dawców krwi, wideorelacjach i Olimpiadach wiedzy.

Na "Planie Poznania" możesz wyszukać siedziby referentów SMMP i siedziby Rad Osiedli.

W bloku u dołu strony znajduje się stopka, która zawiera linki m.in. do:

  • pomocy, 
  • deklaracji dostępności,
  • regulaminu, 
  • polityki cookies,
  • RODO.

Znajdziesz tam też informacje o wykonawcy systemu, o zasadach i warunkach wykorzystania otwartych danych, a także dane kontaktowe: numer telefonu i adres e-mail.

W prawej części stopki znajdziesz strzałkę, po kliknięciu w którą zawsze powrócisz na górę strony.

Informacje z tej strony możesz czytać w telefonie komórkowym.

Czas trwania: 02:17