a

Koncert w ramach trasy Brodka Clashes Tour 2017

2017-05-15 ( poniedziałek )
20:00
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, ul. Aleksandra Fredry 9, Poznań

Kategoria: Muzyka

Po ogromnym sukcesie jesiennej trasy, Good Taste Production zaprasza na kolejne koncerty BRODKI z płytą "Clashes" - najnowszym wydawnictwem artystki.

"Clashes" to projekt multidyscyplinarny. Dźwięki stają na równi z obrazem. Na scenie potężne organy spotykają się z tajemniczą fisharmonią i gitarami elektrycznymi. "Clashes" tworzy niedopowiedzianą, otwartą dla odbiorcy opowieść. Na płycie odkrywamy wielość zderzeń - eteryczności z surowością, miłości ze śmiercią, szaleństwa z harmonią.

Podczas jesiennej części trasy na koncertach mogliśmy usłyszeć nie tylko utwory z "Clashes", ale także przeboje z poprzedniej płyty Brodki. "Granda" w nowej aranżacji nabrała bardziej wyrazistego charakteru, a artystka zaskoczyła nas wykonaniem coveru Nirvany "Heart-Shaped Box", które zyskało nowy wymiar, stało się bardziej melodyjne i liryczne.

Brodka tym albumem zdominowała rankingi i podsumowania 2016 roku. Płyta, single i teledyski zdobyły uznania mediów i dziennikarzy, którzy jednomyślnie stwierdzili - ten rok należał do Brodki! A sama płyta właśnie zyskała status platynowej.

Wiosenna trasa będzie ostatnią okazją by usłyszeć "Clashes" na żywo w pełnym 12-osobowym składzie, z towarzyszeniem smyków, trąb a nawet... piły. Piosenki w tej intrygującej oprawą wybrzmią w najpiękniejszych salach (i nie tylko!) w całej Polsce.

Bilety w cenach 99, 129 i 149 zł (w zależności od miejsca).

_
oprac.LT

Bilety dostępne w: