k

Koncert charytatywny fundacji ChceMisie - Muzyka świata

2014-12-07 ( niedziela )
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka

Koncert "MUZYKA ŚWIATA", który odbędzie się w niedzielę 7.12.2014r. o godz.18.00 w Concordia Design to już trzeci koncert charytatywny organizowany przez Fundację CHCEmisie. Jak co roku wszystkie środki pozyskane ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom w trudnej sytuacji życiowej.

W tym roku Fundacja CHCEmisie wraz z artystami zaprasza w muzyczną podróż. Teraz usłyszymy Czajkowskiego, Chopina, Palestrinę, Gershwina, Piazzollę i tradycyjną muzykę hinduską.

Wystąpią: Agata Szymczewska, Marek Bracha, Michał Szymanowski, Tres Tangueros, Poznański Chór Kameralny i Indrajt Roy Chowdhury.

Rolę współgospodarza wieczoru, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie pełnił Daniel Szpilman, wnuk legendarnego pianisty, bohatera filmu Romana Polańskiego ("Pianista").

Koncerty Fundacji CHCEmisie w najmniejszym stopniu nie są zbieżne z utartą konwencją. Organizatorowi zależy na tym, aby wykreować raczej music-show niż tradycyjny koncert. Dzięki osobowościom artystów i gospodarzy postaramy się stworzyć:

podobnie, jak w ubiegłych latach - niepowtarzalny klimat, pełen ciepła i serdeczności.

CEL CHARYTATYWNY

Charytatywnym celem koncertu jest zebranie pieniędzy na pomoc dla dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym w tym dzieci z Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie pod Wrześnią oraz Rodzinnych Domów Dziecka. Fundacja koncentruje swoją działalność na pomocy edukacyjnej, wsparciu psychologicznemu i pomocy w rozwijaniu pasji dzieci. Pozyskane środki są przeznaczane m.in. na korepetycje, konsultacje psychologiczne, aktywność

sportową oraz wypoczynek.

Koncert odbędzie się w Concordia Design w połączonych salach EXPO (SALA A) i LUMINA (SALA B). Szczegółowy plan znajdą Państwo na stronie Fundacji: www.chcemisie.org.pl oraz na stronie Concordii: https://www.concordiadesign.pl/pl/centrum-konferencyjne#wynajem-sal

Wszystkie bieżące informacje dotyczące koncertu znajdą Państwo na Facebook'u Fundacji CHCEmisie: https://www.facebook.com/FundacjaChceMisie?ref=hl

Bilety - 99 i 199 zł.

Bilety dostępne w: