zespół Combo

Koncert - Combo 90210

2015-01-28 ( środa )
20:00
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kategoria: Muzyka

przeboje z seriali TV

Pełen akcji i humoru występ w skład którego wchodzą największe muzyczne przeboje z seriali telewizyjnych lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Utwory z wielkich produkcji telewizyjnych przygotowane w nowych, odświeżonych aranżacjach nie pozwolą usiedzieć na miejscu nikomu.

Wiele miesięcy temu skazali się na wspólną grę w imię najwyższych ideałów. Nie uciekli z więzienia do podziemia Los Angeles - zaszyli się w sali prób. Nadal poszukiwani przez zleceniodawców, utrzymują się jako muzycy. Jeśli masz kłopot, nikt nie może Ci pomóc i potrafisz ich odnaleźć. Zatrudnij Combo 90210!

W czasie koncertu usłyszymy przeboje z takich seriali jak: "Drużyna A", "Alf", "Beverly Hills 90210". Doskonali muzycy, którzy połowę życia spędzili przed instrumentem, a drugą połowę przed telewizorem przeniosą każdego w światy pościgów ("Miami Vice"), drogich samochodów ("Knight Rider") czy skomplikowanych relacji małżeńskich ("Al Bundy"), ale przede wszystkim pozwolą się świetnie bawić.

Skład:

  • Kamil Krotofil (Mr Doe) - bas,
  • Sebastian Kopeć (Vanilla Thunder) - gitara,
  • Filip Chojnacki (El bastardo) - instrumenty klawiszowe,
  • Marek Skibicki (Sweet Hulky) - perkusja

Bilety 15 zł dostępne: CIM, Skład Kulturalny w Galerii MM, salony Empik, Rock Long Luck, biuro klubu Blue Note, eBilet.pl

Bilety dostępne w: