Otwarcie wystawy malarstwa Karoliny Waszkiewicz

Wystawa malarstwa Karoliny Waszkiewicz

04.03 – 31.03.2015
09:00 19:00

Motto

"Moje szczęście jest w każdym uśmiechu,wszystko w życiu jest możliwe. Uczyć się należy na błędach."

                            Karolina Waszkiewicz

Karolina Waszkiewicz pochodzi z Koszalina, od kilku lat mieszka w Poznaniu. Od wczesnych lat przejawiała zainteresowania malarstwem, grafiką, poezją, muzyką, śpiewem, tańcem, później zajęła się także naukami metafizycznymi.

Ma w swoim dorobku tomik poezji pt. "Pokochaj moje wiersze i mnie a powiem Ci prawdę". Śpiewa w chórze przy kościele pw. Św. Jana Bosco w Poznaniu (wcześniej była 18 lat chórzystką w Koszalinie). Jest osobą głęboko religijną. Zajmuje się wróżbiarstwem, posiada wysoki potencjał energetyczny i dużą wrażliwość. Wszechstronne zainteresowania autorki, jej wiara, duchowość, osobowość, pasje - wszystko to znajduje odbicie w jej pracach.

Twórczość Karoliny Waszkiewicz - różnorodne techniki, które stosuje, bogaty koloryt obrazów, spontaniczność, naturalność - odzwierciedla jej wnętrze. Malarka kreuje barwne przestrzenie opierając się na swoich przeżyciach, wyobraźni, snach. Wielokrotnie podejmowanym przez nią motywem są fantastyczne pejzaże przedstawiające niezwykły rajski ogród - Eden.

Wyrafinowane stylizacje, śmiałość w operowaniu kolorem są głównym nośnikiem ekspresji. Malarstwo Karoliny Waszkiewicz jest intymne i osobiste, jest ilustracją stanów emocji.

Wstęp wolny!

Zobacz www.psmwinogrady.pl/domy-kultury/odk-podlipami