plakat

Koncert kolęd i pastorałek "... kolędują!"

2015-12-28 ( poniedziałek )
18:00
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Muzyka

Jest taki cudowny czas, w którym wszelkie waśnie i spory odchodzą w niepamięć. Co sprawia, że na kilka dni zapominamy o trudach codzienności? Jak to możliwe, że choć za oknem chłód, nasze serca są pełne ciepłych emocji? Odpowiedzi na te pytania znane są każdemu z nas, ale bywa, że w całorocznym pędzie zapominamy o tym, co najważniejsze. Na szczęście zatrzymujemy się w porę, gdy na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka...

Alicja Majewska, Olga Bończyk, Zbigniew Wodecki i Włodzimierz Korcz to artyści obdarzeni ogromną wrażliwością i niebywałą zdolnością rozbudzania w nas najpiękniejszych uczuć. Mając świadomość tej szczególnej misji, co roku powracają również z tradycyjnym, świątecznym repertuarem, znanym nam również z wydanej w 2014 roku "...kolędujmy!".

Kolędy i pastorałki w wersji estradowej, które usłyszymy podczas poznańskiego koncertu, to jednak znacznie więcej niż sceniczny popis - ten repertuar wymaga bowiem nie tylko szczerych emocji, ale też artystycznej pokory i perfekcyjnego wykonania. Tylko w ten sposób można zapewnić słuchaczom całą gamę wzruszeń, dając im najlepszą okazję do wspólnego kolędowania i budząc radość, którą zaniosą do swych domów, by dzielić się nią z najbliższymi.

czas: 90 min
Występują: Olga Bończyk, Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki, Włodzimierz Korcz, akompaniament: Włodzimierz Korcz (fortepian) z towarzyszeniem Warsaw Opera Quartet w składzie: Michał Lisiewicz (I skrzypce), Sławomir Talacha (II skrzypce), Elżbieta Porębska (altówka), Marta Ziarko-Wiśniewska (wiolonczela)
aranżacja muzyczna: Włodzimierz Korcz

Bilety

  • PARTER PREMIUM 110,00 zł
  • PARTER STANDARD PLUS 90,00 zł
  • PARTER STANDARD 70,00 zł
  • ANTRESOLA 50,00 zł

dostępne na stronie www. oraz w CIM.

Bilety dostępne w: