Koncert grupy Tortilla

Koncert grupy Tortilla

2016-02-11 ( czwartek )
19:30
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kategoria: Muzyka Inne

Czerpią z bluesowych korzeni, jednak wyraźnie przełamują narzuconą w tym nurcie konwencję, podążając własną niebanalną drogą.Efektem jest unikalny i rozpoznawalny styl, który cechuje szacunek do tradycji czarnoskórych wykonawców, rock'n'rollowa energia typowa dla białych muzyków oraz jazzowy puls.
Koncert grupy Tortilla to piorunująca dawka bluesowych klasyków oraz wysoce energetycznych, żywiołowo wykonanych kompozycji własnych!Tortilla to zespół legitymujący się dużym doświadczeniem koncertowym w kraju i za granicą oraz znakomitym kontaktem z publicznością.

Zespół ponad 1.100 razy występował na najważniejszych krajowych festiwalach bluesowych oraz koncertach w całej Polsce. Wielokrotnie gościł również poza granicami kraju /min. Holandia, Francja, Niemcy, Słowacja, Węgry, Litwa, Ukraina, Białoruś/.

Tortilla jest laureatem festiwalu Rawa Blues.Grupa doskonale czuje się zarówno w małych klubach, jak i na wielkich koncertach plenerowych. Zespół występował m.in. na Przystanku Woodstock przed wielotysięczną publicznością, ale także w klubach jazzowych takich jak krakowska Piwnica Pod Baranami, lubelski Hades, warszawska Piwnica Pod Harendą czy Blue Note w Getyndze.

Bilety 20 zł - przedsprzedaż, 25 zł - w dniu koncertu.

Bilety dostępne w: