o

Open Mic i przesłauchanie wokalistów

2016-03-04 ( piątek )
19:30
Estrada Poznańska

Estrada Poznańska zaprasza wokalistów do udziału w cyklu otwartych koncertów OPEN MIC. To jedyna okazja, aby spróbować swoich sił na deskach kultowej Sceny na Piętrze w towarzystwie profesjonalnych muzyków. Gościem specjalnym marcowego koncertu będzie Mezo. Projekt kierowany jest do początkujących, ambitnych wokalistów, którzy ukończyli piętnasty rok życia.

Aby wystąpić na koncercie, który odbędzie się 22 marcaw Scenie na Piętrze, należy wcześniej zgłosić się na przesłuchanie lub przesłać swoje nagranie (lub link do nagrania adudio/video umieszczony w internecie) na adres: openmic@estrada.poznan.pl. Przesłuchania odbędą się w piątek, 4 marca o godz. 19.30 w Art of Voice Studio przy ul. 23 Lutego 2/11 i poprowadzi je Ewa Nawrot. Do 4 marca należy również przesłać zgłoszenia mailowe. Organizatorzy informują, że ze względu na określony czas trwania wydarzenia i ograniczoną liczbę miejsc, do udziału w koncercie zostaną zaproszeni wybrani uczestnicy. Osoby zakwalifikowane do koncertu wraz z Ewą Nawrot wybiorą utwór, który zaśpiewają w trakcie koncertu OPEN MIC w Scenie na Piętrze.

Gwiazdą marcowego koncertu będzie MEZO!

Open Mic to projekt muzyczny, w ramach którego na scenie spotykają się początkujący wokaliści oraz doświadczeni muzycy. To nie tylko koncerty, ale również warsztaty i próby, które ułatwiają początkującym solistom stawienie pierwszych, estradowych kroków. Projekt propaguje ideę współpracy amatorów i zawodowców, wspiera utalentowanych twórców i umożliwia im sprawdzenie własnych możliwości na scenie podczas profesjonalnie przygotowanych koncertów. Każdy koncert połączony jest również z charytatywną zbiórką pieniędzy - zamiast biletów - słuchacze mogą kupić cegiełki, wspierając w ten sposób podopiecznych fundacji Drużyna Szpiku. Koncerty odbywają się w Scenie na Piętrze przy ul. Masztalarskiej 8.

Oprac. sw