as

Koncert zespołu Youth Novels

2016-04-08 ( piątek )
20:30
Alternativa Club (wejście od ul. Kościuszki), ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Kategoria: Muzyka

Specjalny koncert z okazji premiery debiutanckiej EP-ki zespołu Youth Novels!
Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie podejrzewał, że ich premierowy materiał tak szybko ujrzy światło dzienne zarówno w wersji elektronicznej, jak i fizycznej. Sprawy potoczyły się znacznie szybciej i oto dziś z przyjemnością możemy zorganizować release party poświęcone płycie I used to wreck it all EP.
Youth Novels to młody duet pochodzący z Wągrowca. Ania Anu Babrakowska i Emil Nowak grają ze sobą od dobrych kilku lat, ale dopiero niedawno zdecydowali się na zarejestrowanie własnego materiału. Chcieli, żeby ich twórczość przypominała dokonania Lykke Li, The XX czy Keatona Heatona doprawione o pierwiastek niepowtarzalności - i tak się właśnie stało. Intensywne nagrania w trakcie ferii zimowych złożyły się na sześć piosenek - zarówno nowych wersji istniejących utworów, jak i świeżych kawałków. Materiał utrzymany jest w minimalistycznej, melancholijnej otoczce. To opowieść o niszczeniu relacji międzyludzkiej, samotności i cierpieniu, ale też promyku nadziei - który w końcu gdzieś się pojawi.
Tego dnia będziecie mogli premierowo nabyć debiutanckie wydawnictwo duetu. Pojawią się też wlepki i wiele innych niespodzianek, o których będziemy Was informować na bieżąco!
A po koncercie Dj Wetty zadba, byście nie poszli szybko do domu;)

wstęp wolny

oprac.LT

Baner