Zespół Two Timer

Two Timer - koncert

2016-04-08 ( piątek )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kategoria: Muzyka

Koncert promujący nową płytę zespołu - "The  Big Ass Beer To Go".

Two Timer rozpoczął działalność pod koniec 2008 roku. Zespół gra elektrycznego bluesa, czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego brzmienia, utrzymanego w stylu lat 60. i 70. Swoją muzykę określają jako "grunge'owy blues na sterydach".

Debiutowali wydawnictwem "Two Timer" w czerwcu 2014 roku. Zespół koncertował w klubach w Polsce i w Niemczech oraz na festiwalach m.in. Rawa Blues, Jimiway Blues Festival, Gdynia Blues Festival. W styczniu 2015 roku, dzięki rekomendacji Benedykta Kunickiego, organizatora Jimiway Blues Festival, zespół został reprezentantem Polski na International Blues Challenge w Memphis.

Zespół zarejestrował swój najnowszym materiał w listopadzie zeszłego roku w Perlazza Studio w Poznaniu. Na krążku znajdzie się 12 autorskich utworów, które powstały w efekcie wizyty zespołu w kultowych dla bluesa i rock'n'rolla miejscach. - W styczniu 2015 reprezentowaliśmy Polskę na międzynarodowym festiwalu International Blues Challenge w Memphis w USA - wspominają członkowie zespół. - Album powstał dzięki właśnie tej jednej, dużej podróży. Płyta ukaże się 28 marca 2016 roku.

Piotr Gorzkowski - wokal, Wojciech Rudziński - harmonijka ustna, Ernest Kałaczyński - gitara, Łukasz Rudnicki - bas, Max Psuja - perkusja

Bilety 20 zł.

Bilety dostępne w: