a

Program KontenerART 02.07.2016

02.07.2016
12:00

Program:

12.00 - Slow Fashion - fast driven z Fu-Ku Fashion Truck

Do Poznania zawita pierwszy w Polsce Fashion Truck stworzony przez wrocławski concept store Fu-Ku. Na pokładzie Fu-Ku Fashion Trucka znajdziecie się to, co najważniejsze w wakacyjnej modzie., a pomocą w doborze fasonów i kolorów będą służyły stylistki Fu-Ku.

Polskie marki, które znajdą się w modowym trucku to: The Odder Side, RISK made in Warsaw, Bodymaps, Animal Kingdom, Local Heros, Stamps, Mamapiki, Lous, Happy Socks, beSmart, Senveniu, Finke, Yeah Bunny, Cat Cat, Brylove, Skądmasz, Boom Bloom, CUB, Lauke, Ronka, EmEm Szop, Ypsilon, Szarejko, Liselove, Rusaq, nun.mi i wielu innych.

14.00 - Warsztaty umuzykalniające

Podczas warsztatów uczestnicy zbudują zespół perkusyjny od podstaw, czyli poznają instrumenty na których będą grać i podstawy techniki perkusyjnej.

Warsztaty skierowane są dla osób od 7. roku życia (dla dzieci i opiekunów).

Nie obowiązują zapisy.

16.00 - Warsztaty: Zaprojektuj Siebie

Grafika, projektowanie i podstawy krawiectwa. Wokół tkaniny i przedmiotów codziennego użytku. W trakcie warsztatów będzie można poznać i wypróbować różne techniki graficzne, nauczyć się projektowania, zgłębić się w tajniki samodzielnego szycia prostych form i ręcznego barwienia tkanin. Uczestnicy zajmą się projektowaniem grafik i przenoszeniem ich na koszulki i ręcznie szyte torby. Będzie można również zapoznać się ze sposobami na przeprojektowanie czyli zmiany wyglądu i/lub przeznaczenia swoich ubrań.

Na warsztaty obowiązują zapisy.

Zapisy: kontenerart@gmail.com

18.00 - FW Wieczory Faktorii

Wspólnie z Faktoria Win zapraszamy Was na nowy cykl wydarzeń w przestrzeni KontenerART. W ramach pięciu wyjątkowych wieczorów odkryte zostaną zapomniane katalogi polskiej muzyki i ich najciekawsze tytuły. Pośród mniej i bardziej popularnych jazzowych i rockowych wydawnictw, polska muzyka stała także funkiem, soulem, disco i świetną muzyką filmową. Nie zabraknie wytrawnego orzeźwienia, które będzie serwować Wine Bar.

Zagrają: Feelaz i Kixnare

22.00 - DJ SET: Miami UFO Tour

oprac.PW