d

Dawid Podsiadło - koncert w ramach Koncertowej Jesieni w Poznaniu

01.12.2016
20:00

Po spektakularnym sukcesie wiosennej trasy "Son of Analog Tour" Dawid Podsiadło powraca z nową odsłoną koncertów promujących płytę "Annoyance and Disappointment". Kto choć raz słyszał Dawida na żywo wie, że artysta oprócz niesamowitego głosu i świetnych aranżacji słynie także z nietuzinkowych opraw wizualnych swoich występów, które teraz przeniesie z klubów do wyjątkowych wnętrz największych zasiadanych sal koncertowych, teatrów i filharmonii. 
Warto przypomnieć że podczas poprzedniej trasy wszystkie bilety rozeszły się w ciągu niespełna 3 tygodni.
Nadchodzące koncerty będą się różnić także charakterem muzycznym od materiału który Artysta prezentował na wiosennych i letnich koncertach. Podczas "Andante Cantabile Tour" Dawid z zespołem wykona premierowo utwory przygotowane specjalnie na tę okazje, a także zupełnie nowe aranżacje dobrze już znanych kompozycji. Dodatkowo w każdym z odwiedzonych miast na scenie pojawią się goście - szczegóły zdradzimy wkrótce.
Jesienną trasą Dawid żegna się na jakiś czas z publicznością koncertową i kończy promocję swojego drugiego solowego albumu. Artysta nadchodzący rok przeznaczy na pracę studyjną i przygotowania do kolejnego wydawnictwa.
Podczas każdego koncertu na scenie pojawi się dodatkowo wyjątkowy artysta - o tym, kto to będzie publiczność dowie się dopiero w trakcie koncertu. Na liście gości "Andante Cantabile Tour" znaleźli się: Artur Rojek / Julia Marcell / Julia Pietrucha / Katarzyna Nosowska / Kortez / Natalia Nykiel / Mela Koteluk / Miuosh / Organek / Pezet / Piotr Zioła / Ten Typ Mes / Tomek Makowiecki i Y (BOKKA).

Bilety od 89 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: