Janusz Zbiegieł

Paryżu, kocham Cię - koncert

2017-01-26 ( czwartek )
19:30
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kategoria: Muzyka

Koncert z wielkimi przebojami gwiazd francuskiej piosenki: Becauda, Brela, Reggianiego, Lary Fabian. Wykonuje Janusz Zbiegieł - Teatr Piosenki Francuskiej z Krakowa.

Artysta wykona także kilka piosenek, znanej we Francji kompozytorki i artystki Alice Dona dyrektorki francuskiej szkoły piosenki - Condervatoir Maubel, którą ukończył Janusz Zbiegiem.

Janusz Zbiegieł - aktor, piosenkarz, założyciel i animator Teatru Piosenki Francuskiej w Krakowie. Absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie oraz Szkoły Piosenkarsko-Aktorskiej Concervatoir Maubel w Paryżu. We Francji podpisał kontrakt z kompozytorem i producentem Norbertem Chiche, którego reprezentował na targach Midem w Cannes oraz festiwalu w Sopocie.

Uczestniczył w wielu programach francuskiej i polskiej telewizji. Za monodram-recital "Brel raz jeszcze" został nagrodzony Grand Prix de Colombe oraz Główną Nagrodą Artystyczną Teatru Rampa w Warszawie.

Występuje na wielu scenach w Polsce, Francji i Niemczech. Koncerty w jego wykonaniu spotykają się z gorącym przyjęciem publiczności i znakomitymi opiniami krytyków.

Bilety 35 zł.

akt.sw

Bilety dostępne w: