logo Blue Note Jazz Klub

Koncert charytatywny dla Jeremiego Boczko - wielorybia pomoc

2018-04-16 ( poniedziałek )
19:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kategoria: Muzyka Dziecko

Koncert charytatywny na rzecz 6-letniego Jeremiego Boczko. W czasie wydarzenia wystąpią: C Major Seven, Martini d'Arco & Disco Colectivo, Gentle Jazz Trio - Ewa Nawrot, Przybył oraz Brodacze Live Act. Koncert jest częścią akcji charytatywnej Pomóż Władcy Mórz, w ramach której tego samego dnia od godziny 18.00 odbywa się także koncert w Auli UAM.

Jeremi cierpi na wrodzone małogłowie, zaburzone wchłanianie, padaczkę lekooporną i czterokończynowe porażenie spastyczne. Całość zebranych pieniędzy, zarówno z biletów (cegiełek), jak i z puszek, zostanie przeznaczona na zakup kombinezonu Molly, zmniejszającego spastyczność mięśni, czyli nadmierne napięcie wywołane zaburzeniami pracy mózgu.

C Major Seven - skład tworzy sześciu energetycznych muzyków, których łączy miłość do bluesa. Zespół powstał na początku 2016 roku w Poznaniu. Zespół gra muzykę łączącą kilka gatunków: blues, funk, rock and roll.

Martini d'Arco & Disco Colectivo - zespół stopniowo podąża w kierunku muzyki, będącej mieszanką stylu disco z nurtami electro popu, oraz muzyki elektronicznej, wykonując własne kompozycje oraz utwory z repertuaru muzyki nawiązującej do stylistyki italo disco.

Gentle Jazz Trio: Ewa Nawrot - zespół prezentuje standardy muzyki jazzowej i soulowej w kameralnym wydaniu. W repertuarze znajdują się utwory w swingu, bossa novie oraz delikatne ballady.

Przybył - w 2013 Sławomir Przybył zaprosił do współpracy instrumentalistów z Wielkopolski. Zespół w swojej muzyce łączy jazz, rock oraz blues.

Brodacze Live Act - jest to mieszanka autorskich bitów z żywym wykorzystaniem instrumentów, takich jak: gitary, syntezatory, flażolety i wokale. Dodatkowej przestrzeni dodaje również dubmaster, czyli przepuszczanie śladów przez rozmaite efekty.

Koncerty:

  • 19:00-19:45 C Major Seven
  • 19:45-20:45 Martini d'Arco & Disco Colectivo
  • 20:45-21:45 Gentle Jazz Trio - Ewa Nawrot
  • 21:45-22:45 Przybył
  • 22:45-24:00 Brodacze Live Act

Wstęp - cegiełka o wartości 10 złotych (dostępna przed wejściem).  Wstęp wolny mają posiadacze cegiełki z koncertu z Auli UAM.