baner

Uwaga! Bilety są już wyprzedane!

Kortez zagra w kilkudziesięciu polskich miastach - głównie w teatrach, filharmoniach i operach, w wielu miastach zatrzymując się na kilka dni. Trasie towarzyszyć będzie mini-wydawnictwo, na którym znajdzie się kilka z nowo zaprezentowanych utworów.

W zbliżającym się sezonie - jak co roku - Kortez z zespołem wybierze się w trasę koncertową po całej Polsce. Tym razem jednak poza znanymi i lubianymi piosenkami zaprezentuje też przedpremierowo materiał, który znajdzie się na jego trzeciej studyjnej płycie! Premiera najnowszego krążka przewidziana jest na wiosnę 2020 roku.

Podczas nadchodzących koncertów, do zespołu Korteza i Jacka Lachowicza na klawiszach dołączy grający na trąbce Tomek Ziętek.

_

Bilety w cenach 129, 149 i 169 zł (w zależności od miejsca).

Limit biletów wynosi 4 sztuki.

W sprzedaży dostępne również bilety kolekcjonerskie (tylko przy zakupie online, przy zamówieniu z wysyłką pocztą lub kurierem) - wzór dostępny TUTAJ!

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin koncertów dostępny TUTAJ

_
opr.LT