Fundacja Bliżej Gwiazd

Stanisław Soyka, Krzysztof Iwaneczko, Kasia Wilk - X Wielka Gala Charytatywna Gwiazda na Gwiazdkę

2019-12-14 ( sobota )
Aula Artis, ul. gen. Kutrzeby 10, Poznań

Organizatorzy zapraszają na X Jubileuszową Wielką Galę Charytatywną Gwiazda na Gwiazdkę.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji koncertu będzie Stanisław Soyka. Dodatkowo na scenie zobaczymy Krzysztofa Iwaneczko oraz Kasię Wilk. Galę poprowadzi Kamil Baleja - dziennikarz muzyczny. Koncert Charytatywny Gwiazda na Gwiazdkę® ma na celu promocję uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży, a także ukierunkowanie i wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań. Na scenie będziemy mieć przyjemność usłyszeć również podopiecznych Fundacji Bliżej Gwiazd, którzy będą mogli zaprezentować się na szerszym forum i spełnić swoje marzenia poprzez zetknięcie się z idolem.

Jako pierwszy wystąpi Michał Amborski - niesamowity sopran, którego głos powoduje ciarki na plecach. Zobaczymy również 9-letnią Oliwię Stefaniak, która podczas swojego pierwszego występu w wieku 6 lat zagrała na fortepianie w Filharmonii Dolnośląskiej. W grudniu wraz z Prezesem Zarządu Pawłem Kaczmarowskim zasiądzie przy jednym fortepianie. Na szczególną uwagę zasługuje niewidoma studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy - Daria Barszczyk, która w Watykanie śpiewała przed beatyfikacją Jana Pawła II. Kolejną podopieczną fundacji jest Emilia Woch, która swą muzyczną przygodę z fundacją rozpoczęła już w 2011 roku, występując podczas IV edycji koncertu. Partie solowe utworu Gloria wykona Maja Pieczyńska - laureatka wielu konkursów wokalnych. Maja obdarzona jest wielkim głosem i wrażliwością muzyczną. Najbardziej godni uwagi są najmłodsi podopieczni fundacji - Zespół FBG, który od czerwca pracuje nad grudniowym występem. Został stworzony z myślą o najmłodszych uzdolnionych dzieciach, których talent warto pokazywać, nie tylko na szkolnych konkursach, ale także na dużych scenach z gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Stanisław Soyka - Muzyka i słowa! Nowy autorski album artysty to połączenie bluesa, ballady, folku i reggae. Podczas koncertu usłyszymy przede wszystkim największe przeboje artysty Cud niepamięci i Tolerancja oraz repertuar z najnowszej płyty, m.in. Ławeczka bajeczka czy Zależy mi. Artysta wystąpi w ponadgodzinnym koncercie w pełnym składzie z udziałem legendarnego gitarzysty Tomasza Jaśkiewicza.

Krzysztof Iwaneczko - Jestem! Debiutancki album zwycięzcy VI edycji The Voice of Poland. Podczas przesłuchań w ciemno zaczarował milionową publiczność utworem Nieznajomy. Podczas koncertu wprowadzi nas w wyjątkowy nastrój takimi przebojami, jak Pozwól czy Tonę. Kasia Wilk - poznańska wokalistka - wystąpi wraz z zespołem, który również towarzyszyć będzie najmłodszym podopiecznym Fundacji Bliżej Gwiazd.

Bilety dostępne w:

Zobacz www.facebook.com/events/794698850950671/