baner

Poznański Koncert Noworoczny

2020-01-11 ( sobota )
17:00
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Muzyka

Tradycji stanie się zadość. Od 9 lat na początku stycznia każdego roku, prezentowany jest Państwu wyjątkowy, galowy i zawsze pełen niespodzianek Poznański Koncert Noworoczny. To słynne już wydarzenie karnawału w Wielkopolsce to wyjątkowy hołd oddany muzyce rodziny Straussów w połączeniu z występami największego formatu gwiazd polskiej sceny. Na przestrzeni lat z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Poznańskiego Koncertu Noworocznego wystąpili między innymi; Irena Santor, Krystyna Prońko, Edyta Górniak, Grażyna Brodzińska, Alicja Węgorzewska, Zbigniew Wodecki czy Jacek Wójcicki.

W tej edycji nie obniżono poprzeczki. Na zaproszenie Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i jej dyrygenta Przemysława Pasternaka do udziału w Poznańskim Koncercie Noworocznym 2020, odpowiedzieli:

  • kolejna niekwestionowana gwiazda polskiej estrady - Beata Kozidrak,
  • zwyciężczyni wielu konkursów, reprezentantka Polski na festiwalu Eurowizji - Kasia Moś
  • Albert Memeti, tenor, solista Teatru Wielkiego - Opery w austriackim Graz.

Jak co roku koncert rozpocznie walc "Nad pięknym modrym Dunajem" a zakończy "Marsz Radetzky'ego". Pozostały program koncertu pozostaje w ścisłej tajemnicy, aż do dnia premiery...
Jedno jest pewne. Zatańczą dla Państwa Anna Głogowska i Rafał Maserak a koncert poprowadzą Maria Szabłowska oraz Krzysztof Szewczyk.

Bilety w cenach 150, 200, 250, 300 i 350 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: