ka

Krzysztof Antkowiak - koncert

08.03.2020
20:00 20:00

Krzysztof Antkowiak to artysta, którego koncerty są niezapomnianym przeżyciem. Jest on jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia.

Krzysztof Antkowiak to pianista, wokalista, kompozytor i producent. Popularność zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80. utworem "Zakazany owoc". Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. W międzyczasie pisał muzykę do filmów dokumentalnych dla innych wykonawców. Swoboda sceniczna i doskonały kontakt z publicznością powodują, że tworzy ze swoimi odbiorcami wyjątkową więź. Jego występy wzbudzają duże emocje i na długo zapadają w pamięć widzów. Budując dynamikę koncertu, potrafi zaprosić widownię do swojego świata. Wzrusza, gra na wrażliwości, skłania do refleksji, by za chwilę rozbudzić w widzach ogromną energię, zaprosić ich do interakcji. Z łatwością przeplata nostalgię i delikatność z niezwykłą dynamiką, dzięki czemu jego występy są emocjonalne i niezapomniane. Przy okazji to artysta, któremu widownia nie pozwala zbyt szybko zejść ze sceny.

Podczas recitalu usłyszą Państwo utwory z płyty Simplefields, standardy pop/jazz (m.in. Sting, Tom Waits, Steve Wonder) czy największy przebój artysty "Zakazany owoc".

Bilety:

  • 55 zł miejsca siedzące (stoliki)
  • 50 zł miejsca siedzące (loże)
  • 45 zł miejsca stojące

Bilety dostępne w:

Zobacz 2progi.pl