Grafika przedstawia okulary, granatowe i białe napisy na zielonym tle

Senior-Turysta - zajęcia dla seniorek i seniorów

2020-03-16 ( poniedziałek )
10:00
Brama Poznania, ul. Gdańska 2, Poznań

Czym jest świadoma turystyka? Jaki jest wpływ turystyki na środowisko naturalne? W jaki sposób turystyka zrównoważona jest realizowana w Polsce i na świecie? W obliczu zmian klimatycznych, uczestnicy przyjrzą się temu, jak turystyka i środowisko naturalne oddziałują na siebie nawzajem. Poznają również słowa i zwroty w języku angielskim związane z podróżami i turystyką.

Każde warsztaty dotyczyć będą innego tematu związanego z turystyką na świecie i składać się będą ze spotkania z migrantem/migrantką z innego kraju, mieszkającym w Poznaniu oraz z warsztatu języka angielskiego. Organizatorzy zapraszają seniorki i seniorów z każdym poziomem znajomości języka angielskiego, także tych, którzy dopiero zaczną przygodę z tym językiem.

W trakcie marcowych warsztatów uczestnicy poznają miejsca o niezwykłych walorach przyrodniczych w Turcji i dowiedzą się, jak tam jest realizowana turystyka odpowiedzialna.

Koszt:  bezpłatne.

Zapisy: Chęć udziału w zajęciach należy wcześniej zgłosić pod numerem telefonu 61 647 7634 lub osobiście w Bramie Poznania w Punkcie Informacji.

Zobacz bramapoznania.pl