baner

Koncert - Marky Ramone's Blitzkrieg - UWAGA! KONCERT PRZEŁOŻONY!

01.07.2020
19:00

ZMIANA TERMINU NA 01.07.2021 i dalej na 25.06.2022r.

Marky Ramone wraca do Polski z 90 minutowym setem składającym się z największych hitów pionierów punk rocka Ramones oraz niespodziewanych coverów.

Marky Ramone najbardziej znany jest z 15 lat spędzonych za perkusją w legendarnej grupie Ramones. Karierę muzyczną zaczynał w hard rockowym Dust, a 1976 roku został członkiem zespołu Richard Hell & the Voidoids. Rok później grupa zadebiutowała krążkiem "Blank Generation", który był promowany m.in. na brytyjskiej trasie u boku The Clash. W 1978 Marky dołączył do Ramones i już po paru tygodniach nagrał swój pierwszy album z nowym zespołem, "Road to Ruin", który zawiera m.in. tak ważny utwór jak "I Wanna Be Sedated".

Marky zagrał z Ramones  ponad 1700 koncertów oraz uczestniczył w komponowaniu takich albumów jak "Mondo Bizarro" oraz "Adios Amigos", ostatniego materiału zespołu. W 2002 roku Marky, wraz z pozostałymi członkami kwartetu, zostali wprowadzeni do Rock "N' Roll Hall of Fame, a w 2010 zespół uhonorowano statuetką Grammy Lifetime Achievement Award za całokształt twórczości. Jest to jedyna statuetka Grammy przyznana pionierom punk rocka.

Mimo niesamowicie aktywnej kariery muzycznej Marky Ramone nie zwalnia tempa i kontynuuje intensywne koncertowanie wraz ze swoim zespołem Marky Ramone's Blitzkrieg. Grupa występuje z różnymi wokalistami (w przeszłości m.in. Michale Graves - ex-Misfits).

Bilety w cenie 90 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: