Baner promujący wydarzenie z nazwami zespołów.

Koncert zespołów Infinitone, Jack Friday i Thar Ai

2022-12-10 ( sobota )
Klub Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8, Poznań

INFINITONE - to nieskończoność muzyczna, która jest odzwierciedleniem różnorodności charakterów i temperamentów załogi. Tożsamość muzyczną budujemy eksplorując przestrzenie, które są już odkryte, te odkrywane na nowo i te jeszcze nie odkryte, którym próbujemy nadać właściwy ton. Nasza twórczość to spójna mieszanka progresji i atmosferycznej elektroniki podpartej solidną metalową konstrukcją.

JACK FRIDAY - nasza stylistyka czerpie inspiracje z wielu gatunków ciężkiego rockowego i metalowego grania ostatnich dekad. Szczególną rolę w Jack Friday pełni pochodzący z Meksyku frontman. Wzbogaca nasze występy o element żywiołowości charakterystyczny dla jego latynoskich korzeni. Dbamy o to, aby nasza muzyka porywała publikę i wciągała do wspólnej zabawy pod sceną.

THAR AI - Ekspresyjna muzyka, przeplatana kontrastami z mocnym, emocjonalnym wokalem - tak w skrócie można opisać kompozycje zespołu Thar Ai.
"Antihuman' - wydany w lipcu 2021 pierwszy longplay grupy, krytykuje wpływ człowieka na jego otoczenie, poczynając od problemów globalnych, takich jak nadmiar plastiku i zanieczyszczenie środowiska w "Plastic Kings', znęcania się nad zwierzętami w "Man's Best Friend', czy parodii ludzkiej chciwości w "Mine'. Na albumie nie zabrakło również iskry nadziei, zachęty do działania zawartej w utworach "Grow' i "Phoenix', oraz bardziej subtelnych lirycznie utworów, takich jak "The Difference,' i "Black Thoughts, Grey Sails' - kompozycji, która w dwóch kontrastowych wersjach otwiera i zamyka wydawnictwo.
"Psychodemic' - kolejne EP grupy zostało wydane we wrześniu 2022. Wraz z premierą zespół wypuścił lyric video do pierwszego utworu i singla - "Faceless'. Lirycznie, w przeciwieństwie do poprzedniego albumu, płyta ta skupia się na wewnętrznych konfliktach - emocjach, wspomnieniach czy lękach, natomiast dźwiękowo EPka wzmocniła kontrast z poprzedniego wydawnictwa grupy, wędrując w stronę zarówno w mocniejszych oraz bardziej kojących dźwięków.

Bilety w cenie 25/30 zł (przedsprzedaż/na bramce).