Obrazek reklamuje koncert charytatywny pod tytułem Miłość, Święta i Nieświęta. Oprócz owego tytułu, na obrazku znajdują się zdjęcia uczestników koncertu, wpisane w trójkąty po prawej dolnej stronie obrazka. Lewą część obrazka zajmują natomiast piernikowe ciasteczka, wiszące na sznurkach.

Koncert Charytatywny - Miłość, Święta i Nieświęta

2022-12-12 ( poniedziałek )
Aula UAM

Bożonarodzeniowy koncert charytatywny Stowarzyszenia Na Tak pt.: "Miłość, Święta i Nieświęta" to wyjątkowe wydarzenie podczas którego Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych z Poznania pod dowództwem majora Pawła Joksa zaprezentuje swój najnowszy repertuar.

Wykonywane utwory uraczą nawet wytrawnych koneserów, gdyż oprócz świątecznych przebojów Orkiestra sięgnie również po klasyczne piosenki o miłości. Wyjątkowości wydarzeniu doda wokal Doroty Wróblewskiej i Michała Kaczmarka, a współprowadzącymi będą podopieczni Stowarzyszenia.

Święta to nie tylko czas zimowej radości, ale też dzielenia się tym co mamy, dlatego dochód z biletów koncertowych oraz dochód z prowadzonej podczas wydarzenia licytacji zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak.

Więcej informacji można odnaleźć na stronie internetowej wydarzenia w serwisie Facebook.

Zobacz www.facebook.com/events/441572691432743